اخبار کوتاه از تیم والیبال کاله
2 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
مسئولان تیم والیبال کاله آمل برای حضوری پرقدرت در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا به دنبال جذب 2 بازیکن خارجی هستند.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، تیم والیبال کاله به عنوان قهرمان ایران باید خود را برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا آماده کند.

* با توجه به اینکه زمان‌بندی مسابقات آسیایی با برنامه تیم ملی تداخل دارد، مسئولان آملی با کادر فنی تیم ملی مذاکراتی را انجام دادند تا بتوانند از حضور چند بازیکن ملی‌پوش خود در رقابت‌های آسیایی بهره ببرند.

* با توجه به توافقاتی که بین دو طرف حاصل شده احتمال حضور سرعتی‌زن‌های تیم ملی در کاله تقریبا صفر است؛ یعنی موسوی و نادی نمی‌توانند در تیم کاله بازی کنند. از بین پاسورها هم بازیکنی که کمتر در تیم ملی بازی خواهد کرد به کاله می‌‌رود و به احتمال فراوان کادر فنی تیم ملی یک یا 2 نفر از دریافت کننده‌ها را هم به عنوان بازیکن کمکی به کاله خواهد داد.

* بهروز عطایی، سرمربی کاله با اعلام این خبر گفت: البته تمام این‌ها درصورتی خواهد بود که تیم ملی به رقابت‌های المپیک صعود کند، اما اگر این اتفاق رخ نداد دیگر حرفی نیست و ما می‌توانیم از تمام بازیکنان استفاده کنیم.

* تمرینات آملی‌ها از 10 اردیبهشت آغاز خواهد شد. با توجه به اینکه بیشتر بازیکنان کاله یا در تیم ملی حضور دارند یا مصدوم هستند، به احتمال فراوان آملی‌ها تمرینات را با 6 یا 7 بازیکن آغاز خواهند کرد.

* مسئولان کاله برای پرکردن جای خالی بازیکنان خود و حضوری پرقدرت در رقابت‌های آسیایی به دنبال جذب 2 بازیکن خارجی هستند. بازیکنانی در پست‌های پشت‌خط‌ زن و دریافت کننده یا سرعتی‌زن به جمع شمالی‌ها اضافه خواهند شد.

رقابت‌های والیبال جام باشگاه های آسیا از 10 تا 18 تیرماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0