معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش آمل خبرداد : فعالیت 6 دبستان در مدیریت کیفیت بخشی روزهای 5 شنبه مدارس
19 مهر 1393 ، دیدگاه 0
معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش آمل خبرداد : فعالیت 6 دبستان در مدیریت کیفیت بخشی روزهای 5 شنبه مدارس

کمال نیوز ، صدیقه لطفی نائیج، گفت: 6 مدرسه ابتدایی در روزهای 5 شنبه مطابق دستورالعمل مدیریت کیفیت بخشی فعالیت خواهند داشت.

لطفی نائیج با بیان اینکه روز 5 شنبه زمان مناسبی برای پرداختن به فعالیتهایی است که در طول هفته امکان انجام آن وجود ندارد اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت های درون و بیرون مدرسه می توان برنامه های کاربردی خوبی را در این روز انجام داد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش آمل با اشاره راهکار 6 و 7 سند تحول بنیادین مبنی بر تنوع بخشی به محیط برای افزایش یادگیری ابراز داشت: بر اساس دستورالعمل وزارت مطبوع، روزهای 5 شنبه مدارس با هدف تشکیل کلاسهایی با موضوعات فرهنگی و فعالیتهای جذاب باز خوهند بود.

وی افزود: اجرای این برنامه در 96 مدرسه ابتدایی دوره اول و دوم استان خواهد بود که در شهرستان آمل، 6 مدرسه در روزهای 5 شنبه مطابق دستورالعمل مدیریت کیفیت بخشی فعالیت خواهند داشت.

صدیقه لطفی نائیج با بیان اینکه دو مدرسه دوره دوم ابتدایی و چهار مدرسه دوره اول ابتدایی در این طرح شرکت خواهند داشت تصریح کرد: دبستانهای انقلاب اسلامی، شهید ولی زاده، شهید لاری دختران، شاهد پسر، فرهنگ و صابر آماده اجرای این دستورالعمل می باشند.

وی خاطر نشان ساخت: با مدیران دبستانهای ذکر شده جلساتی با موضوع بحث و تبادل نظر در زمینه برنامه ریزی فعالیتهای پرورشی، فرهنگی، ارتباط با فضاهای فرهنگی مثل سینما و پژوهش سرا برگزار گردید.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0