لاریجانی در مازندران مطرح کرد:
17 مهر 1393 ، دیدگاه 0
ائتلاف ضد داعش بیشتر به شوی امنیتی شباهت دارد تا مبارزه با تروریسم / اقتصاد مردمی سبب پیشرفت و آبادانی کشور می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی، امروز در همایش فرصت های سرمایه گذاری استان مازندران که در محمودآباد برگزار شد با بیان این که این همایش های فرصتی است تا مسائل و مشکلات کارآفرینان و فعالان این عرصه رفع شود، گفت: باید اهتمام و توجه ویژه ای نسبت به بخش تولید وجود داشته باشد.


وی با اشاره به این که امروز باید به تولیدات داخلی توجه ویژه ای داشته باشیم، بیان داشت: در بعضی شرایط کم توجهی به بحث تولید شده است ولی امروز باید نگاه ویژه ای برای حمایت از تولید وجود داشته باشد و شرایط تغییر کرده است.


لاریجانی با تاکید بر این که حمایت از بخش خصوصی در بخش های مختلف نیازمند توجه است، تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا اقتصاد کشور از دولتی بودن خارج شده و به بخش خصوصی توجه شود.


رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که یکی از رویکردهای جدی ما در مجلس شورای اسلامی توجه به بخش تولید است، ادامه داد: باید همه تلاش کنیم تا اقتصاد ما به سمت مردمی شدن پیش برود که سبب پیشرفت و آبادانی کشور خواهد شد.


وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که ایران اسلامی دارای امنیتی پایدار بوده و موسمی نیست، گفت: در شرایط مختلفی که در کشور ما وجود دارد توانستیم امنیتی پایدار داشته و در برابر این مسائل پیروز و موفق باشیم.


لاریجانی با تاکید بر این که امروز به دنبال ایجاد بحران در کشورهای خاورمیانه هستند، بیان داشت: با وجود این شرایطی که در منطقه ایجاد کردند ما در بهترین وضعیت امنیتی به سر می بریم.


رییس مجلس شورای اسلامی، افزود: تشکیل ائتلاف ضد داعش به دنبال مبارزه جدی و واقعی با تروریسم نبوده و بیش تر به یک شوی امنیتی شبیه است.


وی با بیان این که باید با همدلی و همفکری در راستای توسعه ایران اسلامی گام برداریم، گفت: باید در سیستم بانکی کشور به بحث تولید نگاه ویژه ای شود که دولت و مجلس به دنبال این امر هستند.


لاریجانی، ادامه داد: بانک ها باید در راستای حمایت از تولیدگران کوشا بوده و خود را در این زمینه موظف بدانند.


رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که باید از ظرفیت های نخبگان کشور در عرصه توسعه تولیدات داخی بهره گیری شود، بیان داشت: باید با روحیه قوی و خوبی در عرصه سرمایه گذاری وارد شویم و تولید را به صورت متوازن گسترش دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0