پیام رئیس شورا به مناسبت هفته نیروی انتظامی
16 مهر 1393 ، دیدگاه 0
پیام رئیس شورا به مناسبت هفته نیروی انتظامی

خسرو ابراهیم زاده با انتشار پیامی از تلاشهای ارزنده وعملکرد مؤثر کلیه فرماندهان، مدیران،مسوولان و ‏آحاد کارکنان ناجا به ویژه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آمل و تلاش همکاران شان در ایجاد نظم ، امنیت و آسایش برای مردم تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل ، ابراهیم زاده در این پیام افزود: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان ، زمیـنه ساز استقرار انضباط اجتماعی و امنیت در جامعه است.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ،ایثارگران و جانبازان نیروی انتظامی ، یادآور شد : نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی همراه است که به منظور ایجاد امنیت وآسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار کردند.
این مقام مسئول در شورای اسلامی شهر آمل ابراز امیدواری کرد : در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای فرمانـدهی معظم کل قوا ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی دربرقراری نظم وامنیت جامعه ی ولایتمدار موفق و موید باشند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0