امام جمعه آمل در صبحگاه هفته نیروی انتظامی:
14 مهر 1393 ، دیدگاه 0
امنیت ایران اسلامی مرهون تبعیت از رهنمودهای ولایت فقیه است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حجت الاسلام محمدعلی رحمانی آملی، در مراسم صبگاه مشترک بمناسبت هفته نیروی انتظامی که با حضور اعضای شورای تامین ، مسئولان ادارات ونهادها ، بازنشستگان ، خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران وجانبازان و در نخستین روز هفته نیروی انتظامی برگزار شد با اشاره به این که انسان در زندگی با بهره گیری از عقل به موفقیت های بسیاری دست پیدامی کند، گفت: انسان درمیان ملائک وحیوانات قراردارد و مسلح به سلاح عقل، شهوت و غضب است.

وی افزود: اگر انسان غضب نداشته باشد دشمن او را نابود می کند و اگر درایران اسلامی امنیت قراردارد مقام معظم رهبری به عنوان نقطه عقل آن محسوب می شود.

عضو شورای استانی حوزه علمیه مازندران در ادامه سخنان خود تصریح کرد: در امور اقتصادی باید همه مدیران کشور تلاش کنند تا بتوانیم برای رفع مایحتاج مردم گام برداریم.

حجت الاسلام رحمانی آملی، بیان داشت: قوه غصبی نیروهای انتظامی و نظامی هستند که امنیت کشور را برعهده دارند و اگر نباشند کشور نابود می شود.

وی با اشاره به این که این سه قوه لازم و ملزوم همدیگر هستند، بیان داشت: هرکدام ازاین ها به راهی که خود می دانند در پیش بگیرند به یقین کشور رو به نابودی خواهد رفت و سبب می شود که اراذل و اوباش در کشور ناامنی را به وجود بیاورند که باید در راستای ترویج وحدت تلاش کنیم.

عضو شورای استانی حوزه علمیه مازندران با بیان این که عقل اگر فرماندهی کرده و شهوت و غضب را رام کند کشور رو به پیشرفت می رود، اضافه کرد: اگر فرماندهی را به دست کسانی بدهیم که بتوانند هر دو را رهبری کند به طور قطع می توانیم حرکتی روبه جلو داشته باشیم.

امام جمعه آمل با تاکید بر این که تبعیت از ولایت سبب پیشرفت و تعالی نظام اسلامی می شود، گفت: کشوری که بخواهد به هدف مقصود خود برسد همه قوا باید تابع مقام عظمای ولایت باشند واگر نباشند کشور فلج می شود.

حجت الاسلام رحمانی آملی ادامه داد: ما نباید ادعا کنیم که کشوری داریم که دارای بسیجی شجاع و نیروهای نظامی و انتظامی قوی هستیم و اگر تحت رهبری نباشیم نابود خواهیم شد.

وی، افزود: سعی کنیم در نیروی انتظامی نیروهای ارزشی و با قدرت داشته باشیم تا بتوانیم اقتدار نظام اسلامی را به رخ دشمنان بکشیم.

حجت الاسلام رحمانی آملی با بیان این که داشتن نیروی خادم وقوی مورد تائید مردم قرار دارد، بیان داشت: نیروی انتظامی باید در انجام فعالیت های به بهترین نحو ممکن کوشا بوده و ما نباید به دنبال تشویق مردم باشیم که باید کارمان برای خدا باشد.

وی با اشاره به این که ما مدیون دویست و پنجاه هزار شهید والامقام هستیم که امنیت رابرای ما به ارمغان آوردند، گفت: همه نیروهای نظامی و انتظامی باید در برابر خانواده های معظم شهدا مودب باشند و با اراده پولادین در برابر بیگانگان چنان برخورد شود که فرصتی برای اقدامی نداشته باشند.

امام جمعه آمل در پایان، یادآورشد: به ارازل واوباش نباید فرصت دهید که مردم دعاگوی شما خواهند بود.

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آمل در این جلسه، گفت: مردم آمل مستحق خدمات بیشتر هستند و ما حافظان امنیت باید آرامش را در جامعه حاکم کنیم که ارازل و اوباش سوء استفاده نکنند

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، بیان داشت: درشش ماهه اول سالجاری 32  درصد درکاهش حوادث رانندگی  و 61 درصد افزایش کشفیات مواد مخدر را شاهد بودیم وامید داریم که به زودی مردم طعم خوش امنیت را در برخورد با ارازل واوباش و فروشندگان وتوزیع کنندگان موادمخدر احساس کنند.

وی، ادامه داد: امنیت برای همه مردم است ونیروی انتظامی نیز متعلق به همه مردم بوده و حافظ امنیت جامعه هستیم

گفتنی است؛ درپایان این مراسم  به نیروهای عملیاتی وکادری به جهت انجام ماموریت های محوله لوح وهدایایی اهدا شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0