نماینده مردم آمل درمجلس در گفتگو با کمال نیوز:
13 مهر 1393 ، دیدگاه 0
اجازه نخواهم داد آب لاریجان را به تهران ببرند / اخطار به وزارت نیرو

 عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس درواکنش به ساخت سد جهت بردن آب لاریجان به تهران درگفتگو با کمال نیوز گفت :  متاسفانه سد لار برای کشاورزی آمل ساخته شد که آب آنرا به تهران می برند وقطره های آبی که نشت می کند  بطرف آمل سرازیر می شود .

وی ادامه داد : در شما ل وغرب شهر آمل با احداث چاههای عمیق آب رابرای شهرهای گروه الف می برند و آمل دیگر تحمل بردن یک آب دیگر راندارد چراکه ظرفیت شهر به اتمام رسیده است.

نماینده مردم آمل درمجلس یادآورشد :  احداث سد درپائین دست سدلار شدنی نیست و وزارت نیرو باید این موضوع را از سر بدرکند واگر این کار بشود واقعا ضربه ای به این شهرستان وارد خواهدشد که قابل جبران نیست.

یوسفیان ملا اظهارداشت : شهرستان آمل دریاچه رضائیه ارومیه دومی خواهیم شد که مردم فقط دریاچه ونمک را  می بینند .

وی تاکید کرد : درمسیر رودخانه هراز دربخش لاریجان انواع واقسام ماهی های سردآبی و گرم آبی مشغول پرورش هستند واین آب هم حق آبه مسلم مردم آمل است  و وزارت نیرو نمی تواند پا برروی حق آبه مردم بگذارد وبیاید هرچه ما می گوییم  بشود.

نماینده مردم آمل درمجلس  تصریح کرد : ما حق حیات داریم ووکیل مردم هستیم واز وکالت کوتاهی نمی کنیم وتا آن جا که دستمان بر بیاید تا نفس داشته باشیم امکان ندارد که زیر بار زور به مردم آمل برویم.

یوسفیان ملا اضافه کرد : این قابل تحمل نیست ودرشهر آب با 40 متر کندن به آب می رسیدم ولی الان بالای 100متر هم می رویم از آب خبری نیست واین اتقاقات ادامه پیدا کند نمک ها بالا می آید وزمین های کشاورزی تبدیل به کف دریاچه ارومیه می شود .

وی با دادن اخطار به وزارات نیرو ادامه داد : وزارت نیرو قصد آبادکردن جایی رادارد نباید جای دیگر راخراب کند وبه چه قیمتی ودرجای دیگر مدیریت کنند و تا ما هستیم با تمام وجودمان ایستادگی می کنیم وبه هر مرجعی مراجعه می کنیم تا وزارت نیرو را منصرف کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0