امام جمعه دابو و دشت سر خبرداد:
21 شهریور 1393 ، دیدگاه 0
برگزاری یادواره شهدای بخش دابودشت با سخنرانی دکتر علی لاریجانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، جلسه ستاد یادواره شهدای بخش دابودشت در روستای واسکس که  محل برگزاری یادواره است تشکیل گردید.


حجت الاسلام مهدی تقی زاده، امام جمعه دابو و دشت سر در این جلسه با بیان این که در کنار یادواره شهدای ما باید راهواره شهدا داشته باشیم، گفت: شهدا رفتند و ما اینک باید راه آن بزرگواران را به بهترین نحو ممکن ادامه دهیم.

وی با تاکید بر این که شهدا شمع محفل بشریت هستند، بیان داشت: باید برای نجات از مسیر ظلمانی دنیوی و وسایس شیطانی با بهره گیری از سبک زندگی گام برداریم.

حجت الاسلام تقی زاده، ادامه داد: پیگیری های لازم جهت حضور و سخنرانی دکتر علی لاریجانی ، ریاست مجلس شورای اسلامی انجام پذیرفته است.

وی، تصریح کرد: زمان فعلی عصر روز پنج شنبه مورخ 93/7/10 مصادف با شهادت امام محمد باقر(ع) بوده ولی احتمال جابجایی این زمان بخاطر حضور دکتر لاریجانی در استان مازندران وجود دارد که زمان دقیق متعاقبا اعلان می گردد.

امام جمعه دابو و دشت سر، ادامه داد: مکان این یادواره بزرگ در روستای واسکس بعد از گمانه زنی های متعدد از چند روستای بزرگ از سوی چند نماینده این ستاد انتخاب و مورد تایید اعضای این ستاد قرار گرفته است.

حجت الاسلام تقی زاده، بیان داشت: جلسات ستاد با حمایت بی دریغ بخشدار ، شهردار و با حضور و عنایت مسئولین شهر و بخش دابودشت انجام می پذیرد و به فضل خدا این یادواره هر ساله برگزار خواهد شد که هر سال در یک روستایی که مورد تایید اعضاء باشد برگزار خواهد شد .

وی ، گفت: آقای صادقی ریاست شورای بخش از سوی اعضای این ستادبه عنوان دبیر ستاد یادواره  انتخاب شد.

امام جمعه دابو و دشت سر در پایان ، افزود: بنده از امت شهید پرور استان لاله خیز مازندران درخواست دارم با حضور پر شور این اجتماع عظیم موجب خشنودی شهدای عزیز و بزرگوار شوند.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0