درجلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی چه گذشت؟
18 شهریور 1393 ، دیدگاه 0
هشدار یوسفیان ملا به معاون اول رییس جمهور در خصوص عدم خرید برنج کشاورزان از سوی دولت

عزت الله یوسفیان ملا ، عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، درگفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری کمال نیوز در خصوص هشدار به معاون اول رئیس جمهور در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که دیشب با حضور جهانیگری، معاون اول رییس جمهور ،وزرای اقتصاد، دادگستری ، معاون اول قوه قضاییه و رئوسای بانکها  در خصوص عدم خرید برنج کشاورزان توسط دولت ، گفت : درآن جلسه اعلام کردم که زمین کشاورز حکم هویت وشناسنامه کشاورزان است.

وی ، افزود : اگر ما نتوانیم مشکلات کشاورزان راحل کنیم قطعا شاهد خواهیم بود که این زمین ها به ویلا سازی تبدیل خواهدشد.

نماینده مردم آمل درمجلس، ادامه داد : الان فریاد کشاورز بلند است که دولتمردانی که مدعی هستند کشور ما به کشاورزی نیارمند است فقط در حرف بوده ودر عمل خبری نیست.

یوسفیان ملا، بیان داشت : برنجی که با مشقت تمام به دست آمده درکارخانه های شالیکوبی فراوان است وکسی نمی خرد ودولت که باید حامی کشاورزان باشد از خرید آن ممانعت می کند.

وی، تاکید کرد : ما تا زمانی که نتوانیم زیرساختار وحمایت از کشاورزان را درسرلوحه کاری قرار دهیم قطعا در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود که حتی یک متر زمین برای کشاورزی وجود نخواهد داشت.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به این که برخورد با ساخت وسازهای غیر مجاز دردستور کار مسوولان قراردارد ، خاطرنشان کرد: امروز کشاورز به خاطر عدم توجه دولت به تنگ آمده است که زمین خود رامی فروشد.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس، گفت : به معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کردم  که معاون اول رییس جمهور قول پیگیری رادادند تا برنج داخلی را درسبد کالای خانوار ایرانی قراردهند .

نماینده مردم آمل درمجلس، تاکید کرد : به استاندار مازندران گفتم که موضوع راپیگیری کنند و تا حصول نتیجه درتهران خواهم ماند.

  

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0