عالمیان: بهترین عناوین را کسب می‌کنم اما فدراسیون پینگ‌پنگ یک ریال هم پاداش نمی‌دهد
30 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
نفر اول پینگ‌پنگ‌گفت: تاکنون در چند دوره از مسابقات بین‌المللی بهترین عناوین را کسب کرده‌ام، اما فدراسیون یک ریال هم پاداش نمی‌دهد.

نوشاد عالمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایطش گفت: پس از استراحت یک هفته‌ای که به دلیل خستگی مسابقات جهانی آلمان و کاپ آسیا داشتم از روز گذشته تمریناتم را آغاز کرده‌ام. قرار است 27 اردیبهشت در مسابقات تور جهانی کره‌جنوبی شرکت کنم که حریفان قدرتمندی شرکت می‌کنند.

وی در مورد کاپ آسیا گفت: مسابقات بسیار سختی بود و کاش می‌توانستم حریف ژاپنی را شکست دهم و راهی فینال شوم. این پینگ‌پنگ باز شیوه بازی‌اش همانند خودم بود و بازی کردن با او دشوار بود.

نفر اول پینگ پنگ ایران با اشاره به شکست دادن مالونگ چینی گفت: این بازیکن اسطوره چین است و 3 بار قهرمان جهان شده است. سبک او را به خوبی می‌شناختم و توانستم شکستش دهم. تماشاگران چینی زیادی هم در سالن بودند که پس از باخت نماینده‌شان ناراحت شدند.

عالمیان در خصوص صعود 7 پله‌ای در رنکینگ جهان گفت: زیاد به رنکینگ فکر نمی‌کنم و بیشتر به دنبال قهرمانی در مسابقات هستم. البته مسابقات کاپ آسیا رد آخرین رده‌بندی محسوب نشده است و فکر کنم در ماه بعد به رتبه 60 برسم.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی برای حضور در اروپا تصمیم می‌گیرد گفت: هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. در حال حاضر تمام تمرکزم برای المپیک است. باز هم می‌گویم تنهایی در اروپا اذیتم خواهد کرد، اما باید کم کم به این شرایط عادت کنم.

ملی‌پوش المپکی پینگ‌پنگ عنوان کرد: چندین ماه است که در مسابقات بین‌المللی شرکت می‌کنم و عناوین بسیار خوبی را کسب کرده‌ام، اما متاسفانه فدراسیون پینگ‌پنگ یک ریال هم پاداش نمی‌دهد. ملی‌پوشان سایر رشته‌ها برای حضور در مسابقات و اردوها حقوق و پاداش دریافت می‌کنند، اما برای من این اتفاق نمی‌افتد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0