کوثری در گفتگو با کمال نیوز:
13 شهریور 1393 ، دیدگاه 0
قطع روند مذاکرات پاسخی قاطع به تحریم های جدید آمریکا است / فتنه گران از مجموعه وزارتخانه ها پاکسازی شوند

محمداسماعیل کوثری، نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به اعمال تحریم های جدید از سوی آمریکا و تاثیر آن در روند مذاکرات هسته ای، گفت: تیم مذاکرات هسته ای باید پاسخی محکم به این اقدام آمریکا بدهند.


وی با بیان این که آمریکایی ها همیشه آمده اند تا بازی را به هم بزنند و تلاش آنان در این راستا بوده است، بیان داشت: آنها از یک طرف می گویند مذاکره ولی در اصل به دنبال مذاکره نیستند.


نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر این که آمریکایی ها در مذاکرات منافع خود را می بینند و برای حفظ آن گام می بردارند، افزود: دیگر آن روزها و سال ها گذشته است که آنها با این فکر بخواهند کار خود را پیش ببرند.


کوثری با بیان این که ایران در رابطه با این تحریم های جدید باید محکم بایستد،گفت: به نظر من بهتر است که مذاکرات را قطع کنند تا به اینها بفهمانند وضعیت از چه قرار است.


نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دیدار رییس جمهور و اعضای هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب اسلامی و رهنمودهای ایشان در خصوص فتنه، بیان داشت: دولت نباید فتنه گران را در کارها و مناصب اجرایی و مدیریتی وارد کند.


وی با بیان این که دولت باید فتنه گران را کنار بزند، بیان داشت: باید این افراد از مجموعه وزرات خانه ها پاک سازی شوند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0