دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در آمل:
31 مرداد 1393 ، دیدگاه 0
آمریکا به دلیل پایبند نبودن به تعهدات قابل اطمینان نیست / ایادی استکباری با قدرت رسانه ای خود به دنبال گرفتن دین و مکتب ما هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز،محمد جواد لاریجانی ، دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه، امروز در یادوازه 32 تن از شهیدان بهرستاق بخش لاریجان آمل و یادمان میرزا هاشم آملی در روستای  پردمه سخن می گفت افزود: در سال های اخیر آمریکا در موضوع انرِژی هسته ای و اعمال فشارهای تحریم نابرابر و دشمنی و سیاست هایی را که در قبال ایران برای خود متصور است نمی توان این کشور را پایبند بر اساس چارچوب های تعیین شده دانست و به همین دلیل ایران نمی تواند با آمریکا کنار بیاید.

وی ادامه داد: امروز در جهانی زندگی می کنیم که شبکه های تلویزیونی فارسی زبان با حمایت مستیم آمریکا علیه مقدسات ایران و مخدوش کردن چهره اسلام در میان نسل جوان به دنبال اهداف شوم خود هستند.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه ایران تصریح کرد: هدف اصلی استکبار و حامیان آنها بهره گیری از قدرت رسانه ای برای گرفتن دین و مکتب ما است.

لاریجانی با بیان اینکه عده ای با خیال و فهمی نادرست ٰگذشت زمان را عامل کهنه شدن دین و فاصله گرفتن از مقدسات بیان می کنند ادامه داد: این تفکر بی پایه و بی اساس است و افراد ساده لوح و ساده مغز با این افراد به بهانه خوش بودن و خوش گذراندن از برنامه های استکبار تبعیت می کنند.

وی با بیان اینکه بی دینی و کفر قدیمی تر از اسلام و قدمت آن بیش از دو هزارو 500سال و از اروپا نشات گرفته است اضافه کرد: دین اسلام دینی کهنه ای نیست بلکه دینی مدرن و با تفکر گه از پیامبر و خاندان او نشات گرفته و به مانند کشورهای غربی به صورت هرزه گی روی کار نیامده است.

لاریجانی گفت: دشمن امروزه از پریشانی فکر ما سوءاستفاه می کند.

وی با اشاره به اینکه شیعه در نقطه هدف استکبار قرار دارد و این نشان از اقتدار شعیه در جهان است یاد آور شد: روی کار آمدن گروه تکفیری و داعش و حمایت بدون تفکر و بی برنامه استکبار سبب شده که با مقاومت مسلمانان در کشورهای سوریه و عراق زمین گیر شوند

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0