باحضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران
30 مرداد 1393 ، دیدگاه 0
معاون استاندار واولین فرماندارویژه شهرستان آمل معرفی شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، همزمان با گرامیداشت یادوخاطره شهیدان رجائی وباهنر وهفته دولت در جلسه شورای اداری شهرستان آمل که با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندزان ، مدیرکل سیاسی امنیتی استانداری مازندران ، ائمه جمعه شهرهای شهرستان آمل ، مدیرکل آبفای شهری مازندران اعضای شورای تامین ،بخشداران ، مسئولان ادارات ونهادها ودیگر مهمانان در سالن اجتماعات شهدای حماسه اسلامی ششم بهمن فرمانداری آمل برگزار شد مهندس غلامحسین شفیع زاده به عنوان هیجدمین فرمانداری شهرستان آمل معارفه شد

حجت الاسلام مهدی تقی زاده، امام جمعه دابو و دشت سر، با بیان این که این سمت ها به عنوان امانتی در اختیار ما است که باید از آن به نحو ارزنده ای در راستای خدمت به مردم استفاده کنیم، گفت: مدیران باید در عمل برای مسائل و مشکلات مردمی گام برداشته و اهتمام خود را در این راستا به کار گیرند.

وی با بیان این که خدمت و تلاش صادقانه و خالصانه به مردم سبب ماندگاری انسان می شود، تصریح کرد: اگر امروز یادی از شهیدان بهشتی و مطهری ها می شود به سبب آن بوده که خود را در محضر خداوند منان قرار دادند که سبب ماندگاری آنان شده است.

وی با اشاره به این که مسوولان باید در تمام امور تقوای الهی را سرلوحه کار و تلاش خود قرار دهند، گفت: همه احکامی که صادر می شود امانتی بوده که برای چند صباحی به این مدیریت انتخاب می شویم و باید روزی آن را به ساحت عزیزی دیگر تحویل دهیم.

امام جمعه دابو و دشت سر با تاکید بر این که ولایت مداری مهم ترین شاخصه مدیران در نظام اسلامی است، گفت: هرکسی از مسیر ولایت دور شود خودش ضرر کرده است که باید تلاش کنیم تا رهنمودها و تدابیر گرانقدر رهبر معظم انقلاب اسلامی را سرلوحه امور خود قرار دهیم.

حجت الاسلام تقی زاده با بیان این که حرکت در مسیر ولایت سبب عزت و سربلندی انسان می شود، ادامه داد: خود را در محضر ولایت دیدن و گوش دادن به رهنمودهای رهبری باید وجود داشته باشد که می بینیم مدیران نظام با بهره گیری از منویات رهبری سبب موفقیت در مسیر خود می شوند.

وی، افزود: این مردم با آن همه رشادت های خود ایثارگری و استقامت بسیاری داشتند و همه سربلندی ما به سبب خون های پاک شهدایی است که جان خود را در راه اعتلای نظام مقس جمهوری اسلامی ایران فدا کردند.

 حجت الاسلام مهدی غفاری، امام جمعه امام زاده عبدالله(ع) ، با اشاره به سخنی از امام صادق(ع)، گفت: اگر می خواهیم در دنیا توانگر باشیم باید همیشه به کسی که از لحاظ توانایی از انسان پایین تر است نگاه کنیم که هیچ وقت کمبودها سبب سختی ما نشود.

وی با بیان این که مدیران باید حسن خلق و رفتار را نسبت به مردم رعایت کنند، تصریح کرد: مدیران باید در کار خود نسبت به  ارباب رجوع به بهترین نحو ممکن برخورد کرده و رفتار مناسبی داشته باشد.

وی با اشاره به اخلاق مداری باید از سوی همه مدیران رعایت شود، بیان داشت: مدیری که حسن خلق داشته و با ارباب رجوع برخورد مناسبی داشته باشد بسیار ارزشمند بوده و از جایگاه والایی برخوردار است.

امام جمعه امام زاده عبدالله(ع)  با تاکید بر این که مدیران نسبت به بیت المال با حسایست و دقت برخورد کنند، گفت: مدیران باید نسبت به بیت المال و مصرف آن کوشا باشند تا در امور مسلمانان به بهترین وجه ممکن مصرف شود.

علیرضا یونسی، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در این مراسم با بیان این که مردم ما باید در اوج فضیلت ها بوده و راه خدا سرلوحه همگان باشد، گفت: باید تلاش کنیم تا زندگی ما در مسیر صدق و صمیمیت باشد.

وی با اشاره به این که انسان باید بداند که خداوند منان هر لحظه ناظر بر اعمال او است، بیان داشت: این مسوولیت ها به عنوان امانتی در اختیار ما قرار دارد که نباید از آن برای باند، جناح و افراد خود کار کنیم.

یونسی، افزود: مردم به این دولت اعتماد کرده و روح امید در آن ها دمیده شده است که باید  تلاش کنیم تا سختی هایی که به ملت وارد شده است را رفع کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان این که تا آن جایی که در توان ما است باید کار کرده و از مشورت و تجربه دیگران بهره مند شویم، افزود: کسی از مشورت با دیگران ضرر نمی کند که در این راستا باید کارگروه هایی با حضور اندیشمندان و صاحبنظران در راستای پیشبرد ارزنده امور تشکیل شود.

وی با اشاره به این که شهرستان آمل در حوزه های فرهنگ و سیاست از بی نظیرترین شهرهای ایران است که باید از این ظرفیت ها استفاده شود، گفت: حضرات آیات حسن زاده آملی و جوادی آملی از چهره های درخشان و ارزشمند این شهرستان سرآمد بوده و در حوزه سیاست نیز روسای قوای مقننه و قضاییه نیز از فرزندان این شهر هستند

 وی با اشاره به این که آمل پایگاه اساسی صنعت استان محسوب می شود ادامه داد : این شهرستان به عنوان شهرستان صنعتی مازندران است وباید همه تلاش کنیم برای رشد وتوسعه این شهرستان گامهای خوبی رابرداریم ودراین مسیر از اندیشمندان درتمام حوزه ها بهره گیری شود .

یونسی با اشاره به ظرفیت های استان درتمام ابعاد بیان داشت : باید ازاین ظرفیت ها استفاده کرد وپای گردشگران خارجی وسرمایه گذاران به مازندران بازشود که خوشبختانه گردشگرانی از کشورهای عربی وآسیای میانه وارد استان می شوند تابتوانیم ازاین ظرفیت هابرای سوق دادن مازندران به سمت شکوفائی بهره گیریم .

سید جعفر رسولی سرپرست سابق فرمانداری ویژه شهرستان آمل گفت : درتمام این هشت ماه خود را سرپرست نمی دانستم وبه عنوان یک کارمند می دانستم وارزشیابی را مردم خواهند داشت .

وی ادامه داد : اگر موفقیتی کسب کردیم به برکت تلاش همه عزیزان بوده واگر قصوری بود از همه مردم عذرخواهی می کنم وانتظا اینست که مدیران همکاری خوبی را با فرماندار جدید داشته باشند تابه بهترین نحو امور مردم پیش برود .

دراین مراسم پس از قرائت حکم  مهندس غلامحسین شفیع زاده به عنوان معاون استاندار واولین فرماندار ویژه شهرستان آمل وی باقدردانی از تلاش وزحمات همه عزیزان بخصوص استاندار ومعاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ، نماینده مردم آمل درمجلس ، اعضای ستاد دولت تدبیر وامید درشهرستان و...گفت درسال اقتصاد ،فرهنگ باعزم ملی ومدیریت جهادی ودرسایه منویات مقام معظم رهبری ودکتر روحانی دولت تدبیر وامید وبا استفاده از نخبگان سیاسی ، اجتماعی وسیاسی وهمکاری تنگاتنگ درجهت یکسو نمودن تمام سلایق با روحیه اعتدال گامهای مثبتی رابرای عرمان وآبادانی شهرمان برداریم .

معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل از فرمانداران گذشته وآقای سید جعفر رسولی سرپرست قبلی فرمانداری وکلیه پرسنل فرمانداری وبخشداران برای اعتلای این شهرستان تلاش کردند قدردانی نمود.

شفیع زاده ادامه داد : این شهرستان باوجود علمای بزرگ وروسای دوقوه ومردم ولایتمدار شایسته خدمات بیشتری می باشد وتعهد می کنم دراین مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

درپایان با دادن لوح وهدایای از سوی استانداری وروسای ادارات شهرستان  از زحمات سید جعفر رسولی سرپرست سابق فرمانداری قدردانی بعمل آمد .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0