تیم شهرداری آمل برای لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور آماده شد
27 مرداد 1393 ، دیدگاه 0
تیم شهرداری آمل برای لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور آماده شد

ˈمسعود فلاحˈ روز دوشنبه درحاشیه تمرینات این تیم در آمل به خبرنگار ایرنا گفت: مرحله پایانی ارودی آماده سازی شهرداری آمل از هفته پیش در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل با حضور 12 بازیکن فصل گذشته و جدید آغاز شده و تا پیش از اعزام ادامه خواهد داشت.

وی افزود : پس از برگزاری یک مرحله اردوی چند روزی در مجتمع ایثار شهرستان ساری، مرحله آخر تمرینات این تیم پیش از اعزام در آمل در حال برگزاری است.

او ادامه داد: تمرینات خوبی در این مدت انجام و شرایط آمادگی بازیکنان برای مسابقات فراهم شده است.

سرمربی تیم بسکتبال باویلچر شهرداری آمل با اشاره به اینکه تیم تحت مدیریتش در پایان رقابت های فصل گذشته به مقام پنجم در میان هشت تیم شرکت کننده دست یافت، گفت : همه تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم در فصل جاری مسابقات کسب مقام مناسب و در خور شان برای این تیم و علاقه مندان است.

فلاح افزود : این تیم در سال های اخیر در لیگ های برتر و دسته یک کشور به عنوان تنها نماینده مازندران حضور داشت و برای حضور قوی تر و گرفتن بازیکنان مطرح برای کسب مقام نیازمند حمایت های جدی مسوولان استانی وشهرستانی است.

وی ابراز امیداوری کرد که در فصل جدید لیگ برتر هم بازیکنان و کادر فنی تیم آمل با حمایت شورای اسلامی و شهرداری آمل با قدرت و توان تیمی بالاتری شرکت کنند تا سهمیه این تیم در لیگ هم حفط بماند.

فصل جدید مسابقات لیگ برتربسکتبال با ویلچر معلولان باشگاه های کشور با حضور هشت تیم در دو گروه طی روزهای 29 و30 مرداد در شیراز آغاز می شود وتیم شهرداری آمل در گروه یک این رقابتها با تیم های پگاه فارس، ایثارقم و همیاری زنجان همگروه است.

تیم شهرداری آمل تنها نماینده مازندران در مسابقات لیگ برتربسکتبال با ویلچر معلولان باشگاه های کشور است که درسالهای گذشته در مسابقات لیگ دسته یک ولیگ برترحضور داشته است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0