آقای مدیر یک روز مهمان روستای ما باش
26 مرداد 1393 ، دیدگاه 0
آقای مدیر یک روز مهمان روستای ما باش

کمال نیوز به نقل از سفیر هراز / مدتی از آب آشامیدنی استفاده می کنیم که طعم گازوئیل می دهد، بارها و بارها چه از طریق تماس تلفنی و نامه های اداری رو هوا معلق مانده " آقای مدیر به داد ما برس "پیگیر شدیم که به جایی نرسیده ایم.

مانده ایم با این نعمت خدا دادی چه کنیم با وزارت نفت تماس بگیریم که اینجا خود جوش چاه گازوئیل به وجود آمده یا مسئولین اینبار بدون پاس کاری هایشان به کمک این اهالی می آیند .

آقای مدیر یک روز اگر مهمان روستای ما باشید تازه متوجه خواهید شد که ما از چه سخن می گوئیم…

مانده ایم …!!!

مسئولان دیگر که می گویند ما اشراف کامل به جریانات این منطقه داریم، خبر از آب آشامیدنی این روستا ها دارند ؟ یا که خدای ناکرده شعار می دهند و …

حالا که از مشکلات آب آشامیدنی روستای کچپ کلوا ،سفلا ، شریعت آباد و… دانسته اید فکر نکنم برای بدست آوردن رقم توزیع امکانات در این بخش، نیاز باشد دست به دامان سازمان ها شوید، و به آمار و ارقام رجوع نمایید، بلکه نگاهی سطحی و نیز چند کلام صحبت با ساکنان برخی محلات ، وجود بی عدالتی در این بخش را کاملاً متوجه خواهید شد. بطوری که مردم این بخش از حداقل نعمت آب آشامیدنی سالم محروم هستند که این زندگی روزمره مردم را مختل کرده است.

این مشکلات و بی عدالتی ها نوعی بدبینی افراطی نسبت به مسئولین بوجود آورده تا جایی که عدم آشنایی با راههای مناسب برای بیان مشکلات و مخصوصاً بی توجهی ها موجب شده است افراد احساسی برخورد کنند و با رفتارهای وندالیسمی درصدد رفع بی عدالتی برآیند و با رفتار و حرکات خود مورد قضاوت نا درست برخی مسئولین قرار گیرند.

" جناب مدیر     دعوت ما رو بپذیر     بفرما چای با طعم گازوئیل "

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0