خبرنگاران آملی هدیه شورای شهر را به کودکان غزه اهداء کردند
22 مرداد 1393 ، دیدگاه 0
خبرنگاران آملی هدیه شورای شهر را به کودکان غزه اهداء کردند

به گزارش خبرنگار ایرنادر آمل، ˈ علیرضا عزیزکمالی ˈ خبرنگار روزنامه محلی ˈوارشˈ و پایگاه خبری کمال نیوز و ˈ علی کرم زاده عمرانیˈ خبرنگار هفته نامه پیک خزر، روز سه شنبه در جریان آیین تجلیل شورای اسلامی شهر وشهرداری آمل، پس از دریافت لوح تقدیر، هدیه نقدی خود را که به ارزش یک میلیون و500هزار ریال بوده برای ابراز همدردی با کودکان مظلوم غزه به آنان اهداء کرد.

این خبرنگاران آملی، هدف از این اقدام شان را نشان دادن همراهی جامعه رسانه این شهرستان همراه با سایراقشار جامعه در حمایت از مقاومت اسلامی مردم غزه در برابر جنایتهای ددمنشانه رژیم صهیونیستی و محکوم کردن اقدام های تروریستی و نقض حقوق بشری اسرائیل اعلام کردند.

در مراسم تجلیل شورای اسلامی شهرو شهرداری آمل، حدود 40نفر از خبرنگاران خبرگزاریها، روزنامه های سراسری ومحلی ، هفته نامه های وسایت های خبری به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، رییس شورای اسلامی شهر آمل از تلاش های خبرنگاران این شهرستان به واسطه همراهی واطلاع رسانی در بیان مشکلات شهری به اعضای شورا ومجموعه شهرداری در دوره چهار فعالیت این شورا قدردانی کرد.

ˈخسرو ابراهیم زادهˈ گفت: رسانه های دیداری ونوشتاری شهرستان آمل در یک ماه گذشته در خصوص معضل زباله شهرهای مرکزی مازندران که محل دپوی آن در منطقه عمارت این شهرستان با تکمیل ظرفیت دفن مواجه شده بود، از انعکاس بیان آن در سطح ملی واستانی نقطه قوت شورای شهر آمل بوده است.

شهر آمل بیش از 260هزار نفر جمعیت دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0