تجلیل از خبرنگاران آملی و قلم ‌به‌دستان پرتلاشی که یکسان دیده شدند
20 مرداد 1393 ، دیدگاه 0
تجلیل از خبرنگاران آملی و قلم ‌به‌دستان پرتلاشی که یکسان دیده شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، آیین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان صبح امروز با حضور سیدجعفر رسولی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان، علی طالبی دادستان و محمدصادق پهلوان فرمانده انتظامی آمل و دیگر مسئولان در سالن همایش‌های 6 بهمن فرمانداری برگزار شد.

هرساله آیین تجلیل از روز خبرنگار در این شهرستان با حاشیه‌هایی همراه است و امسال در بین تجلیل از حدود 40 خبرنگار این شهرستان خبرنگاران فعال و قلم‌ به‌دستانی که در همه برنامه‌ها حضور دارند با دیگران یکسان دیده شدند.

خبرنگاران فعال این شهرستان که تعدادشان از انگشتان یک دست هم کمتر است و طی یک‌ سال گذشته همیشه و در هر شرایط و زمانی با مسئولان همراه بودند، در گرما، سرما، برف و باران مناطق جلگه‌ای، ییلاقی و صعب‌العبور با خبرنگارانی که برای نخستین بار نام‌شان را در جلسه قدردانی از این قشر شنیده‌ایم و حتی در این مراسم نیز حضور نداشتند، یکسان قدردانی شدند.

این کم‌لطفی و بی‌مهری نسبت به خبرنگاران فعال آملی سبب آزردگی خاطر و گلایه شد.

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران آمل در این مراسم با اشاره به اینکه کسب 6 رتبه برتر جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران توسط خبرنگاران آملی نشان از فعالیت و تلاش زیاد در این عرصه دارد، تصریح کرد: بسیاری از فعالان رسانه‌ای این شهرستان نیز آثار خود را برای جشنواره ارسال نکردند.

نعمت قربانی افزود: در این شهرستان مسئولان با خبرنگاران همدلی و تعامل دارند و انتظار داریم این همدلی و تعامل بیشتر از گذشته نشان داده شود.

وی با اعلام اینکه پیشکسوتان بزرگ خبری هم در این شهرستان مشغول به کار هستند، گفت: جوانان خبرنگار باید از تجربیات ارزشمند پیشکسوتان بهره‌مند شده و در ارتقای کارشان و انعکاس فعالیت‌ها به‌کارگیری کنند.

قربانی با تاکید بر اینکه شهرستان آمل از ظرفیت بالایی برخوردار است، ابراز داشت: جوانان می‌توانند از این ظرفیت‌ها بهره‌مند شوند.

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران آمل با اشاره به فعالیت‌های متعدد انجمن صنفی خبرنگاران در آمل اذعان داشت: کلاس‌های تخصصی آموزش خبرنگاری و خبرنویسی را با همکاری دانشگاه‌‌ها و موسسات آموزش عالی این شهرستان در دستور کار داریم.

قربانی با اعلام اینکه تعدادی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و دولتی همکاری خوبی با خبرنگاران ندارند، پیگیری ساماندهی انعکاس آگهی‌های تبلیغاتی و ثبتی و توزیع مناسب آن‌ها در بین جراید و روزنامه‌ها شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0