کمال نیوز خبر می دهد؛
10 مرداد 1393 ، دیدگاه 0
بررسی مسائل و مشکلات منطقه آبگرم لاریجان با حضور رییس مجلس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، صبح امروز (جمعه) جلسه بررسی مسائل ومشکلات منطقه آبگرم لاریجان آمل با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ، دکترربیع فلاح استاندار مازندران، بخشدار لاریجان ، رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آمل، رییس اداره آب و فاضلاب روستایی آمل ، روسای ادارات بخش لاریجان  واعضای شورا ودهیار آبگرم مورد بررسی قرارگرفت.

ولی محمد فضلی، بخشدار لاریجان در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری کمال نیوز، با اشاره به جایگاه ویژه آبگرم در منطقه لاریجان به سبب وجود آب های معدنی و نقش ارزنده گردشگری، گفت: آبگرم لاریجان در سال های گذشته به سبب کمبود اعتبارات و کم توجهی مسئولان دچار مشکلات عدیده ای بوده است که نیاز بود تا این جلسه در راستای بررسی مسائل و مشکلات برگزار شود.

وی ، تصریح کرد: در این جلسه مسائلی چون بررسی وضعیت حمام شاه عباسی، راه دسترسی به آبگرم ، بررسی وضعیت آب سرد و آب گرم که به خاطر عدم ساماندهی شاهد لوله کشی فراوان در کوچه های آبگرم هستیم، ساماندهی معابرو اجرای طرح هادی روستایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بخشدار لاریجان در خصوص پیگیری های مصوبات این جلسه ، افزود: مقرر شد تا کارگروهی با حضور استاندار مازندران یا یکی از معاونان ایشان و ادارات ذیربط برای پیشبرد امور و توسعه منطقه زیبا و توریستی آبگرم تشکیل شده و در مدت یک ماه گزارش فعالیت های آن به ریاست مجلس شورای اسلامی ارسال شود .

فضلی با اشاره به این که در این جلسه ریاست مجلس شورای اسلامی تاکید ویژه ای بر توسعه بخش لاریجان داشتند، گفت: دکتر لاریجانی بیان کرد که بخش لاریجان از آن جایی که ورودی استان مازندران بوده و جاذبه های گردشگری بسیاری دارد باید مورد توجه و نگاهی ویژه باشد.

وی در خصوص مشکلات مدرسه 5 کلاسه منطقه آبگرم، بیان داشت: مدرسه ابتدایی 5 کلاسه در سال 87 تخریب شده است که تاکنون هیچ گونه اقدامی در خصوص ساخت و ساز آن صورت نگرفته است و در این جلسه مقرر شد مدرسه 5 کلاسه شهید چمران آبگرم(دوره اول و دوم ابتدایی) با بررسی همه جانبه نسبت به طراحی و ساخت آن با دورنمای آینده توسط اداره کل نوسازی مدارس استان مازندران و با همکاری استانداری مازندران ، اداره کل آموزش و پرورش و خودیاری اهالی صورت گیرد.

بخشدار لاریجان، در پایان افزود: چند تن از مدیران استانی و شهرستانی چون سرپرست فرمانداری آمل و مدیرکل نوسازی مدارس مازندران نیز به سبب ترافیک سنگین جاده هراز موفق به حضور در جلسه نشدند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0