استمداد سرمربی تیم کاله مازندران از مسئولان استان برای بازگشت تیمش به رقابتهای لیگ برتر
5 مرداد 1393 ، دیدگاه 0
استمداد سرمربی تیم کاله مازندران از مسئولان استان برای بازگشت تیمش به رقابتهای لیگ برتر

ˈبهروز عطاییˈ روز شنبه به خبرنگار ایرنا در آمل گفت: در حالی که مسئولان باشگاه کاله از حدود دو ماه گذشته اعلام انصراف از رقابتهای فصل آینده لیگ برتر را به صورت رسمی اعلام کردند، متاسفانه مسئولان ارشد استانی و ورزشی مازندران هیچ قدمی در راستای برطرف کردن مشکلات و خواسته های مسئولان باشگاه برنداشتند.

وی افزود: جدای از سرمربی کاله مازندران، به عنوان یک شهروند وهوادار آملی ، از نبود تیم والیبال این شهرستان که در شش ساله گذشته در سطح اول والیبال کشور حضور داشته، ناراحت هستم و نمی توان به راحتی از کنار آن گذاشت.

سرمربی تیم کاله مازندران، تصریح کرد: انتظار به جا وطبیعی است که مسئولان مازندرانی و رسانه های استان در راستای وظایف شان در برابر درخواست قانونی مسئولان باشگاه کاله برای ساخت ورزشگاه ونیز جوانان وجمعیت حدود 400هزار نفری شهرستان آمل و کل مازندران، احترام بگذارند و خواسته های منطقی آنان را پذیرا شوند.

عطایی اضافه کرد: این یک واقعیت مهم است که باید بپذیرم تیم والیبال کاله مازندران فقط متعلق به صاحبان باشگاه نیست و متعلق به مردم است و با زندگی آنان نیز گره خورده است.

وی افزود: اینکه مسئولان باشگاه کاله مازندران ساخت سالن ورزشی 10هزارنفری این باشگاه را در دست ساخت دارنند منافاتی با حضور تیم والیبال در کنار ساخت ورزشگاه ندارد.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران ادامه داد: نیاز نیست که برای داشتن یکی از این دو دیگری را رها کرد، چرا که می شود هر دو را با هم داشت ومن هم به عنوان یک هوادار معتقدم که کاش شرایط به گونه ای پیش برود که کاله هم تیم دهد و هم پروژه سالن را ادامه دهد ولی به هر حال این تصمیم هیات مدیره و مسئولان کاله است و من هم به آن احترام می گذارم.

عطایی با بیان اینکه به احترام مردم والیبال دوست آملی و تا مشخص شدن وضعیت تیم کاله برای تیمداری و انصراف نهایی تا پیش از آغاز مسابقات منتظر تصمیم مسئولان باشگاه خواهد ماند، یادآورشد: پیشنهادهای زیادی از چند تیم لیگ برتری داشتم اما تاکنون به درخواست های آنان جواب ندادم ومنتظر مشخص شدن تکلیف تیم کاله برای فصل بعد هستم.

هیات مدیره باشگاه ورزشی کاله مازندران در آمل حدود دو ماه قبل در تصمیمی ناگهانی از حضور در فصل آینده رقابتهای لیگ برتر والیبال ایران انصراف داد.

هیات مدیره باشگاه کاله مازندران دلایل انصراف از بازیهای لیگ برتر والیبال را اولویت دادن به ساخت سالن سرپوشیده چند منظوره و 10هزارنفری این باشگاه و پرداختن به فعالیت ها و اقدامات پایه ، شناسایی و آموزش استعداد های والیبال در شهرستان آمل اعلام کرد.

تیم والیبال کاله مازندران در پنج دوره اخیر حضور خود در رقابتهای لیگ برتر والیبال ایران، دو مقام قهرمانی لیگ برتر و قهرمانی جام باشگاه های آسیا را در کارنامه دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0