یوسفیان ملا در جمع مردم دابو و دشت سر آمل:
3 مرداد 1393 ، دیدگاه 0
آزادی قدس و نجات فلسطین به یک مطالبه جهانی تبدیل شده است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس، امروز در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس که در مصلای شهر دابودشت آمل برگزار شد، با اشاره به پیامدهای جنگ جهانی اول و دوم، گفت: در این دو جنگ کشته های زیادی داده شده، اما امروز جنگ جهانی سوم به عنوان جنگ سرد معروف شده که اسرائیل غاصب تنها با یک مردم در حال جنگ است و یک طرف با سلاح های مدرن و طرف دیگر با مشت های گره کرده روبرو است.

وی، یادآورشد: پس از گذشت 35 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، حقانیت کلام گهربار امام عظیم الشان و موضع گیری اصولی ایشان در قبال موضوع فلسطین روز به روز بر دل‌های مسلمانان و آزادی خواهان جهان مشهودتر شده است.

رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس با بیان این که آزادی قدس و نجات مظلومان فلسطین امروز به یک مطالبه جهانی تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: نصرت الهی و مقاومت مردم فلسطین باعث شکست تلاش‌های همه جانبه جبهه متحد عربی صهیونیستی برای جلوگیری از بین المللی شدن این مطالبه است.

وی افزود: امروز سربازان رژیم غاصب صهیونیستی در همه نواحی فلسطین حضور دارند و در حال حاضر در یک منطقه آن هم غزه است که اجاره نمی دهند که سربازان رژیم صهیونیستی در آن براحتی رفت وآمد کنند.

نماینده آمل در مجلس با انتقاد از سکوت بعضی از سران فلسطین و کشورهای عربی در محکوم کردن کشتار وحشیانه مردم غزه، بیان داشت: سران کشورهای غربی گوش به فرمان آمریکا هستند و بدون آنها حتی نمی توانند قدمی رابردارند.

یوسفیان ملا با بیان این که دنیا و ایران برای مردم غزه خون گریه می کنند، ادامه داد: حضور میلیونی مردم درراهپیمایی روز در سراسر کشور و حتی درکشورهای دنیا نشان ازاین است که این مردم از کشتن زنان و بچه های بی دفاع گله مند هستند.

نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد: درهرکجای دنیا مسأله پیش می آید پای رژیم صهیونیستی درمیان است، گفت: امروز گروه های داعش و تکفیری محصول رژیم صهیونیستی هستند و این هایی که مدعی خلیفه بودن را در سردارند و خود را جانشین پیامبر می دانند چرا بری نجات مردم غزه که اکثریت آنها سنی هستند اسحله را به طرف اسرائیل نمی گیرند.

عضوفراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، افزود: سفاکان اسرائیلی حتی به مراکز نگهداری معلولان بی گناه رحم نکرده و آن ها را به خاک و خون کشیدند و مضاف بر این که حملات وحشیانه و ناجوانمردانه موجب معلولیت کثیری از شهروندان در غزه شده است.

وی، تصریح کرد: همه این اعمال ددمنشانه در شرایطی است که بر خلاف کنوانسیون ها و معاهدات بین المللی ارسال غذا و دارو برای مجروحان و آسیب دیدگان امکان پذیر نیست و عجیب تر این که مدعیان دروغین حمایت از حقوق بشر نیز در سکوتی مرگبار فرو رفته اند.

یوسفیان با بیان این که رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری باعت فروپاشی فتنه 88 شد، خاطرنشان کرد: اگر کشورهای مسلمان رهبری مثل مقام معظم رهبری داشتند هرگز اجازه نمی دادند که بیگانگان در امورات آنها دخالتی داشته باشند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفت: هنوز بعداز 35 سال از انقلاب برای گفتن حقیقت با هم تعارف داریم و اگر تعارفات راکنار بگذاریم بسیاری از مشکلات برطرف خواهدشد.

یوسفیان به دیدار با مقام معظم رهبری در دادن گزارش اجمالی از ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، تاکید کرد: ایشان ضمن گوش دادن به مسائل اقتصادی ووجود رانت های فراوان درسیستم بانکی فرمودند چراباید شما همیشه اینگونه مسائل را مطرح می کنید و چرا دوستان شما چیزی نمی گویند.

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با تاکید براین که از 400 هزار میلیارد نقدینگی کشور صد هزار میلیارد دراختیار 600 نفر است، افزود: اگر بتوانیم حقایق رابه مردم بگوییم به یقین آقازاده هایی که در همه مسائل اقتصادی نفوذ پیدا کردند دیگر به خود اجازه نخواهند داد که بیت المال مردم را دردست داشته باشند.

یوسفیان ملا با اشاره به گرفتن وام هشت هزار میلیاردی از سوی یک شرکت خودرویی، یادآورشد: این شرکت ها دولتی نیستند و به صورت سهام اداره می شوند که در رأس مدیران عامل و هیأت مدیره این گونه شرکت ها افراد صاحب نفوذ هستند که خودشان دربانک های خصوصی سهام دارهستند و پول را درآن بانک گذاشتند و سود حاصله رابین خودشان تقسیم می کنند و ضرر آن را به حساب شرکت قرار می دهند.

وی، ادامه داد : خاکی بودن و دزد نبودن هنر نیست بلکه اگر فردی مدیر باشد و خیانتکار نباشد هنر است و کسی که خلافی ندارد و یک وجب خاک کشور را در اختیار ندارد باید افشاگری در این راستا داشته باشد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0