پيام شهردار آمل به مناسبت روز جهاني قدس
2 مرداد 1393 ، دیدگاه 0
پيام شهردار آمل به مناسبت روز جهاني قدس

به گزارش روابط عمومي شهرداري آمل احمد اميرسليماني شهردار آمل در پیامی ضمن محکوم نمودن جنایات اخیر اسرائیل ، مردم انقلابی شهر آمل را به حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نمود .

متن این پیام بدین شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم قدس محور هويت و اتحاد همان امتي است كه مستضعفان زمين را وارثان واقعي مي‌داند و براي زورمداري و بي‌عدالتي عمري كوتاه قائل و ايمان دارد كه نصرت و پيروزي از آن صالحان و هدايت يافتگان خواهد بود . نام گذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به نام روز قدس یادگار و نشانه تدبير و دورانديشي حكيمانه امام راحل (ره) براي حمايت از ملت مظلوم فلسطين و بیانگر اعتقاد و پایبندی رهبر معظم و مردم ایران به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان و یکه تازان عرصه جهانی است تا براي هميشه مسئله فلسطين در ياد و خاطره مسلمانان عالم زنده بماند و فراموش نكنند كه قدس پاره تن اسلام است .

این رخداد مهم تاریخی که در سراسر جهان اسلام و حتی کشورهای غیر اسلامی همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تحقق می یابد ، پیام بیداری ملت ها است . جهان اسلام در این روز خواستار آزادی بیت المقدس و تمامی سرزمین های اشغالی مسلمانان است و اعتراض خود را علیه ظلم ، تجاوز و برتری طلبی های رژیم صهیونیستی ابراز می کنند .

مردم شهر هزارسنگر آمل همگام با ملت بزرگ ایران در روز قدس با راهپیمایی و اعتراض به جنایات اسرائیل ، نشان خواهند داد که مردم مظلوم فلسطین تنها نیستند و نابودی اسرائیل آرزوی قلبی آنهاست .

اینجانب ضمن انزجار و محکوم کردن جنایات وحشیانه صهیونیست های غاصب و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم ولایت مدار و انقلابی شهر آمل در ماه میهمانی خدا ، از شما مردم حماسه آفرین دعوت می کنیم بار دیگر با بصیرت و یکپارچگی در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و فریاد حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین ، به گوش جهانیان برسانید .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0