طالبی:منشا برخی از جرایم در سفرخانه های سنتی و قلیان سراها آغاز می شود
29 خرداد 1393 ، دیدگاه 0
منشا برخی از جرایم در سفرخانه های سنتی و قلیان سراها آغاز می شود

کمال نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، دادستان عمومی و انقلاب آمل با بیان اینکه منشا برخی از جرایم در سفرخانه های سنتی و قلیان سراها آغاز می شود، بیان کرد: برای جلوگیری از برخی از اینگونه جرائم به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان دستور داده شده تا ظرف مدت 10 روز نسبت به جمع آوری قلیان در اماکن مذبور اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر،علی طالبی ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران از برخورد و اخطار به تمامی سفره خانه های سنتی و قلیان سراهای شهرستان و حومه خبر داد و گفت: در راستای وضیعت ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی و بروز جرایم خشن برخورد قانونی و پلمپ قلیان سراها در دستور کار این دادستانی قرار دارد.

دادستان عمومی و انقلاب آمل با اشاره به رای شماره 118 مورخ 7/3/93 هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مبنی بر عدم استعمال دخانیات در اماکن عمومی و قهوه خانه ها،عنوان داشت: سفرخانه ها و قلیان سراها جزو اماکن عمومی محسوب می شوند و لذا استعمال دخانیات و قلیان در این اماکن ممنوع است.

دادستان آمل با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان،بیان کرد: با کلیه هنجار شکنان که متجاهر به فعل حرام و روزه خواری در ملاء عام باشند برخورد خواهد شد و همچنین اماکنی از قبیل فست فود ها، رستوران ها.. که بدون دستور قضایی و هماهنگی با نیروی انتظامی نسبت به بازگشایی محل کسب خویش در طول روز ایام ماه مبارک رمضان اقدام کنند به جد نسبت به پلمب اماکن آن ها اقدام خواهد شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0