پیکر «حاج علی کشوری» در قطعه 45 گلزار شهدا آرام گرفت
25 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
پیکر مرحوم «علی کشوری» همرزم حاج احمد متوسلیان امروز با حضور همرزمانش تشییع و در قطعه 45 گلزار شهدای بهشت زهرا (س) آرام گرفت.

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»، پیکر «حاج علی کشوری» قدیمی‌ترین توپچی دفاع مقدس و از همرزمان حاج احمدمتوسلیان و حاجی بخشی پیردلاور جبهه‌های جهاد، امروز از مقابل در منزلش در میدان 16 نارمک  با حضور خانواده و جمعی از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس و همرزمانش تا بهشت زهرا تشییع و در قطعه 45 ردیف 107 شماره 50 گلزار شهدا آرام گرفت.

حاج سعید قاسمی، فرمانده دوران دفاع مقدس و یکی از همرزمان مرحوم علی کشوری در این مراسم بیان داشت: مرحوم «حاج علی کشوری» با وجود سن بالا، 92 ماه به صورت مستمر در جبهه‌های جنگ تحمیلی حضور داشت.

وی اضافه کرد: بیشتر رزمندگانی که در هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند با مرحوم «حاج علی کشوری» آشنا بود چرا که این شخصیت به همراه مرحوم «حاج علی بخشی» در جبهه‌ها به تقویت روحیه رزمندگان می‌پرداخت و برای آنها اشعار حماسی و رجزخوانی می‌کردند.

قاسمی با انتقاد از صداو سیما بیان کرد: صدا و سیما امروز اگر هر کسی شعری بگوید و حتی ارزش ادبی اشعار نیز مشخص نباشد آن شعر و شاعر را مطرح می‌کند اما این سازمان در مراسم چنین رزمندگانی همچون مرحوم «علی کشوری» که دارای سوابق درخشانی است و برای همه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شناخته شده بوده و یکی از شاعران اهل بیت نیز بشمار می‌رفت، حضور نمی‌یابد و خبری از فوت او را به مردم اعلام نمی‌کند.

به گزارش توانا، مرحوم «حاج علی کشوری» یکی از رزمندگان سپاه «محمد رسول الله (ص)» بود که حاج احمد متوسلیان فرمانده این لشکر را در لبنان و سوریه همراهی کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0