نتیجه دیدار جنجالی 3 بر صفر به سود داماش شد/ کسر 2 امتیاز از پرسپولیس
21 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه پس از بررسی نهایی در مورد گزارش بازی جنجالی پرسپولیس و داماش گیلان محرومیت هایی برای این دو تیم در نظر گرفته شده است، گفت: با توجه به شرایط موجود نتیجه دیدار جنجالی روز یکشنبه 3 بر صفر به سود داماش خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل حسن زاده که امروز دوشنبه اعلام کرده بود در سریعترین زمان ممکن رای نهایی دیدار جنجالی تیم های فوتبال پرسپولیس و داماش گیلان را اعلام خواهند کرد، از مشخص شدن نتیجه نهایی این دیدار خبر داد و گفت: در چنین مواردی نتیجه بازی 3 بر صفر به سود تیمی می شود که نقشی در جنجال آفرینی ها نداشته که در مورد بازی هفته بیست و نهم داماش 3 بر صفر برنده می شود.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: همچنین پس از بررسی گزارش‌های ناظران این دیدار تیم‌های فوتبال داماش و پرسپولیس هر یک به مبلغ 10 میلیون تومان جریمه نقدی شده و تیم فوتبال پرسپولیس به کسر 2 امتیاز محکوم شد. ضمن اینکه علی کریمی کاپیتان تیم فوبتال پرسپولیس نیز به دلیل حسن رفتار مبلغ 5 میلیون تومان پاداش دریافت خواهد کرد.

اسماعیل حسن زاده افزود: این فرصت برای دو باشگاه 1رسپولیس و داماش فراهم است که نسبت به مبلغ جریمه تعیین شده اعتراض کنند. ضمن اینکه پرسپولیس نیز می تواند در مورد کسر دو امتیاز نیز درخواست تجدید نظر کند.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و داماش گیلان در هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر شامگاه یکشنبه در شرایطی که با پیروزی 2 بر یک تیم داماش در وقت های اضافه پیگیری می شد، به دلیل توهین و شعارهای زننده هواداران پرسپولیس علیه داور مسابقه نیمه کاره رها شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0