اعزام ۲۹ هزار مازنی به اردوهای راهیان نور
28 بهمن 1392 ، دیدگاه 0
اعزام ۲۹ هزار مازنی به اردوهای راهیان نور

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سرتیپ دوم پاسدار محمد تقی شاهچراغی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد راهیان نور مازندران از اعزام 29 هزار نفر به اردوهای راهیان نور از پانزدهم اسفند 92 تا پانزدهم فروردین 93 خبر داد.

وی افزود: در سال 91 تعداد 54 هزار و 931 نفر در قالب اردوهای دانشجویی، دانش آموزی و عمومی به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور اعزام شدند.

ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران نیز با اشاره به اینکه راهیان نور یک کار عظیم فرهنگی است، عنوان کرد: باید ترتیبی داده شود تا نسل های امروز و آینده، این فرهنگ با ارزش و برجسته و این میراث ماندگار که در سایه رهبری امام امت، خمینی کبیر (ره) و پیروی محض جوانان ایران اسلامی از ولایت فقیه شکل گرفت، را با جان و روح خود لمس کنند.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری که راهیان نور را یک سنت ارزشمند دانستند، خاطر نشان کرد: همه دست اندکاران باید در ترویج این فرهنگ کوشا باشند.

استاندار مازندران با بیان اینکه هشت سال فداکاری و ایثار بر هر انسانی تاثیرات درخشانی به جای می گذارد، تاکید کرد: برای اعزام دانشگاهیان، فرهیختگان، اصحاب علم و قشرهای فرهنگی به مناطق عملیاتی برنامه ریزی شود.

فلاح تصریح کرد: مدیران و مسئولان نیز با حضور در این مناطق و پشتیبانی از این برنامه فرهنگی، نقش خود را در ترویج این مهم نظیر دوران با شکوه دفاع مقدس ایفا کنند.

وی، حمایت استانداری را از این برنامه مهم و با ارزش معنوی و فرهنگی اعلام کرد و یاد آور شد: دستگاه های اجرایی و فرمانداران در چارچوب دستور العمل ها و مصوبات به ایفای نقش در این راستا بپردازند.

استاندار مازندران تاکید کرد: به جنبه های کیفی برنامه های در نظر گرفته شده در مراحل مختلف اعزام و بازدید توجه جدی شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0