فرماندار نوشهر: حماسه ۶ بهمن آمل مردمی و توام با بصیرت بود
6 بهمن 1392 ، دیدگاه 0
فرماندار نوشهر: حماسه ۶ بهمن آمل مردمی و توام با بصیرت بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از نوشهر، محمد علی قمی اویلی عصر امروز در جلسه شورای اداری نوشهر اظهار کرد: ارتباط تنگاتنگ بین مردم و حاکمیت بهترین موقعیت است تا به اهداف عالی خود برسیم.

وی به حماسه مردم آمل در ششم بهمن ماه سال 60 اشاره کرد و گفت: حماسه مردم آمل حماسه ای مردمی، اسلامی و توام با بصیرت بود و این حماسه با حضور مردمی و با تبعیت از امام (ره) که در آن روز 40 شهید تقدیم انقلاب کردند درحقیقت پاسخی دندان شکن به دشمنان نظام بود.

وی رهنموهای مقام معظم رهبری مبنی بر داشتن مدیریت جهادی در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار تهران اظهار داشت: باید چنین روحیه ای را ما نیز در کارهای خود داشته باشیم و دهه فجر بهترین فرصت است تا این روحیه جهادی را بیش از پیش به منصه ظهور برسانیم.

فرماندار نوشهر با اعلام اینکه همین روحیه جهادی باعث به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ما شد تصریح کرد: در دفاع مقدس ما نیز با همین روحیه در برابر دشمنان ایستادگی کردیم.

وی، تحقق حماسه اقتصادی را نیازمند داشتن روحیه جهادی دانست و گفت: کارآمدی و توفیق هر کشور نیاز به سه مولفه اهداف در پیش رو ، امکانات و فرصت ها و نیز شناسایی موانع و تهدیداتی که پیش روی قرار دارد است.

وی با بیان اینکه نظام ما مبتنی بر دین اسلام است اظهار داشت: اهداف نظام جمهوری اسلامی باید به گونه ای باشد که بسترساز حاکمیت امام زمان (عج) باشد.

قمی اویلی گفت: ارتباط تنگاتنگ بین مردم و حاکمیت بهترین موقعیت است تا به آن اهداف عالی خود برسیم و در مقابل با تهدیدات دشمن با روحیه جهادی موانعی که دشمن در صدد به وجود آوردن آن است را از میان برداریم.

وی عنوان کرد: اولین الزام در نظام اسلامی اعتقاد راسخ و تعهد به ارزشهای اسلامی است و یک مدیر باید این تعهدات را داشته باشد تا امام (ره) که پایه گذار انقلاب اسلامی است و اکنون تحت مدیریت رهبر معظم انقلاب قرار دارد آن را به سرانجام برساند.

فرماندار نوشهر با تاکید بر اینکه یک مدیر در نظام اسلامی نباید از هیچ مانعی بهراسد خاطرنشان کرد: اینکه گفته شود بودجه نیست یا تحریم وجود دارد نباید این امر  موجب عدم رسیدن به اهداف شود بلکه باید در اینجا مدیریت جهادی را به کار بست.

وی افزود: باور به مردم را بسیار مهم است و این از ویژگی های امام (ره) بود که با همین مردم در برابر استکبار ایستادگی کرد و بنابراین ما نیز باید همین راه را ادامه دهیم.

در پایان از سید پیمان حسینی لرگانی دروازه بان ملی پوش فوتبال ساحل کشور با اهدای لوح و هدیه قدر دانی شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0