سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان آمل :سرانه فضای ورزشی شهرستان آمل به یک مترمربع نزدیک می شود
2 بهمن 1392 ، دیدگاه 0
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان آمل :سرانه فضای ورزشی شهرستان آمل به یک مترمربع نزدیک می شود

سید جعفر رسولیˈ گفت : هم اکنون در شهرستان آمل بیش از 60مکان سالنی و 25 مجموعه روباز ورزشی با 237هزار و99مترمربع مساحت برای بهره مندی بیش از 371هزارنفر وجود دارد.

وی اضافه کرد: مساحت استاندارد مناسبی که باید به آن دست یافت، سرانه 2 مترمربع است که اکنون شهرستان آمل با آن فاصله دارد.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل در بخش دیگری با اشاره به اینکه در زمان حاضر هدف نخست در ورزش این شهرستان، ایجاد زیرساختها وتوسعه فضاهای ورزشی است، تصریح کرد: اکنون فضای شهری در آمل به گونه ای است که ایجاد اماکن جدید ورزشی ممکن نیست.

رسولی اضافه کرد :ر ویکرد دوره چهارم شورای شهرآمل ونیز شهرداری ایجاد و توسعه زیرساخت های ورزشی در محلات کمتر توسعه یافته شهری است که در همین راستا طرح های خوبی اکنون در این شهر در حال اجرا است.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل گفت: ایجاد فضای مناسب و فرهنگ ورزش دو موضوع دارای اهمیت است که باید در سبد زندگی مردم این شهرستان قرار گیرد.

بگفته رسولی تحقق این وعده نیاز به کارزیاد دارد ومسئولان نیز دارد.

وی در مورد قابلیت های تیم پیام صنعت آمل که به عنوان یکی از نماینده های مازندران در رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور حضور دارد، اشاره کرد وگفت: این تیم با حضور اعضای هیات مدیره وکادرفنی وبازیکنان قوی توان صعود به رقابتهای لیگ دسته یک کشور را دارد.

رسولی افزود :شهرستان آمل در همه بخش های سیاسی؛ اقتصادی و فرهنگی وبه ویژه در بخش ورزش دارای توانمندیهای بالایی است که نمونه آن تیم والیبال کاله مازندران است که در سالهای اخیر قهرمانی در لیگ برتر ایران وجام باشگاه های آسیا راکسب کرده و تیم فوتبال پیام صنعت نیز می تواند با برخورداری از حمایت های مردمی راه تیم کاله را نیز ادامه داد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0