مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل:حدود شش تن مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته در آمل توقیف شد
2 بهمن 1392 ، دیدگاه 0
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل:حدود شش تن مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته در آمل توقیف شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛دکتر حمزه قاسمی با اشاره به شناسایی و توقیف حدود شش تن مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته پیش از عرضه به بازار گفت : مرغ های یخی تاریخ مصرف گذشته کشتار شده در یک واحد مرغداری این شهرستان بود که حتی فاقد شرایط اولیه بهداشتی هم بود.

وی افزود : صاحب این واحد مرغداری در اقدامی سودجویانه با آب کردن یخ های مرغ های منجمد تاریخ مصرف گذشته یکی از شرکت های تولیدی دارای برند متعبر ، دوباره با نام همان شرکت این مرغ ها را بسته بندی و آماده توزیع در بازار شهرستان کرده بود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل بیان داشت : با دریافت گزارش های مردمی در باره سوء استفاده برخی افراد سودجو از مرغ های یخی تاریخ مصرف گذشته ، قطعه قطعه کردن و بسته بندی مجدد این مرغ ها به عنوان کشتار روز و با برند مشخص یکی از شرکت ها ، این مقدار مرغ تاریخ مصرف گذشته شناسایی و توقیف شد.

وی افزود : یک از نفر از عوامل این اقدام شناسایی و با تشکیل پرونده قضایی تحویل دادگستری شد و شناسایی برای نفر دوم و همدست دیگر از سوی پلیس آمل ادامه دارد.

او یادآور شد : به دستور دادستان شهرستان آمل تعدادی از کارکنان مشغول به کار در این واحد مرغداری هم بازداشت شدند.

قاسمی گفت : مرغ منجمد تاریخ مصرف گذشته با هماهنگی اداره دامپزشکی شهرستان آمل و با گواهی حمل قرنطینه از سوی این اداره برای تبدیل پودر گوشت به کارخانه ضایعات در قائمشهر ارسال شد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0