همایش بین‌المللی ابن‌شهر آشوب در مازندران برگزار می‌شود
20 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزاری همایش بین‌المللی ابن شهر آشوب را از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره کل در سال جاری دانست.

حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان محمودآباد با بیان اینکه برنامه‌های این اداره کل در سال جاری به‌زودی تشریح می‌شود، بیان داشت: برپایی نمایشگاه کتاب و نمایشگاه تخصصی کودک، نمایشگاه قرآنی با پیشرفته‌ترین برنامه در سطح استان و دیگر جشنواره‌های فرهنگی و هنری در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ای امسال برگزاری همایش بزرگداشت ابن آشوب ساروی مازندرانی است که علمای برجسته قم ازجمله حضرات آیات جوادی آملی، صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی، نوری همدانی و مقتدایی در دیداری که به اتفاق نماینده ولی فقیه و مسئولان استان با ایشان داشته‌ایم استقبال مناسبی از این همایش کردند.

وی خاطرنشان کرد: این همایش در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود که در این زمینه فعالیت‌ها و رایزنی‌ها در کشورهای مختلف انجام گرفته است.

ابراهیمی برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح مازندران را سه دسته عنوان کرد و گفت: نخستین برنامه در قالب برنامه تقویمی است که همه مدیران در سطح استان باید انجام دهند و هر کدام به تناسب زمان و مناسبت آن صورت می‌گیرد.

عالی‌ترین مقام اجرایی وزارت ارشاد در مازندران دیگر برنامه‌های مدنظر را، حرکت‌های ابداعی که هر شهرستان متناسب با شرایط اقلیمی خود انجام می‌دهد و همچنین برنامه‌ای که از سوی این اداره کل ارائه می‌شود عنوان و بر اجرایی کردن آن تاکید کرد.

وی برنامه‌های اداره کل را در زمینه‌ای نمایشی، جشنواره‌ای، نمایشگاهی و گرامیداشت مشاهیر، مفاخر و فرزانگان و برگزاری همایش‌های مختلف دانست.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0