تشکیل نشست هم‌اندیشی مسئولان کاله مازندران با ولاسکو
20 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران خواستار تشکیل نشست هم‌اندیشی مسئولان کاله مازندران با ولاسکو و داورزنی شد.

بهروز عطایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در شهرستان آمل خواستار تشکیل نشست هم‌اندیشی مسئولان کاله مازندران با خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال بزرگسالان کشورمان و محمدرضا داورزنی رئیس این فدراسیون شد.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران تصریح کرد: کاله مازندران توانست با شکست تیم‌های قدرتمندی همچون سایپای البرز، پیکان تهران، شهرداری ارومیه و گیتی‌پسند اصفهان با اقتدار به مقام قهرمانی بیست و پنجمین دوره لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در سال 1390 دست یابد.

وی با اعلام اینکه کسب این مهم با تلاش و همت شبانه‌روزی مسئولان باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و حمایت بی‌امان تماشاگران و دوستداران این تیم ممکن شد، یادآور شد: باید در نیمه اول امسال به عنوان نماینده باشگاه‌های والیبال جمهوری اسلامی ایران در جام باشگاه‌های والیبال آسیا شرکت کنیم.

عطایی با تاکید بر اینکه در این راه مسیر سختی را پیش‌رو داریم، تصریح کرد: باید به جای تیم‌هایی در این عرصه عرض‌اندام کنیم که قهرمان چندین دوره آسیا بودند و در جام باشگاه‌های جهان نیز عناوین قابل توجهی را کسب کردند.

سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در سال 1390 با بیان اینکه برای درخشش در آسیا نیاز به تمرینات مستمر داریم، گفت: هم‌اکنون پنج ملی‌پوش کاله مازندران که از بازیکنان اصلی و تاثیرگذار این تیم محسوب می‌شوند در تمرینات تیم ملی به سرمی‌برند و این امر ممکن است در روند تمرینات باشگاه کاله در آینده مشکلاتی را ایجاد کند.

وی اذعان داشت: به این منظور تشکیل نشستی را با حضور مسئولان باشگاه به همراه خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال بزرگسالان کشورمان و محمدرضا داورزنی رئیس این فدراسیون خواستار شدیم تا برای تمرینات نماینده ایران در آینده تمهیدات لازم اندیشیده شده و با آسودگی خاطر بیشتر و به همراه داشتن همه بازیکنان به تمرینات آماده‌سازی خود بپردازیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0