اعضای بدن مرد 52 ساله آملی به 15 بیمار پیوند زده شد
30 آذر 1392 ، دیدگاه 0
اعضای بدن مرد 52 ساله آملی به 15 بیمار پیوند زده شد .

اعضای بدن یک مرد ۵۲ ساله آملی که دچار مرگ مغزی شده بود، با اعلام رضایت خانواده اش به ۱۵ بیمار نیازمند پیوند عضو  اهدا شد.

خانواده  مرحوم قدمعلی میرزایی مرزنگو  پس از تایید مرگ مغزی وی، در اقدامی‌خداپسندانه رضایت خود را برای اهدای اعضا اعلام کردند و روز گذشته پس از طی مراحل قانونی، اعضای بدن مرحوم میرزایی به بیماران نیازمند دریافت عضو  پیوند داده شد.

  مرحوم قدمعلی میرزایی ۵۲ ساله و ساکن شهرستان آمل بودند که طی چند روز گذشته بعد از احساس درد شدید و انتقال به بیمارستان دچار سکته مغزی می‌شوند و بعد از آن به علت شدت و وخاومت حال متاسفانه دچار مرگ مغزی می‌شوند.

  بعد از تایید مرگ مغزی بیمار و اعلام رضایت خانواده این مرحوم، گروه پزشکی ای از تهران برای بررسی موضوع به آمل عزام میشود و در نتیجه شرایط برای انتقال  قدمعلی میرزایی به تهران مهیا می‌گردد.

  روز گذشته نیز عمل پیوند اعضای بدن مرحوم میرزایی انجام گرفته و پیکر وی شب گذشته به سردخانه امام زاده عبدالله ع آمل  منتقل و صبح امروز نیز با حضور گسترده مردم مرزنگو تشییع و به خاک سپرده شد.

  مرحوم میرزایی دارای  دو فرزند پسر و یک دختر بود  و با پیوند اعضای بدنش توانست به ۱۵ بیمار نیازمند، زندگی دوباره ای ببخشد.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0