رييس شوراي آموزش و پرورش لاریجان :تعلیم و تربیت در اولویت برنامه های آموزش و پرورش قرار دارد
30 آذر 1392 ، دیدگاه 0
رييس شوراي آموزش و پرورش لاریجان :تعلیم و تربیت در اولویت برنامه های آموزش و پرورش قرار دارد

ولی محمد فضلی درجلسه شورای آموزش وپرورش لاریجان با اشاره به این که  رسالت خطير شوراي آموزش و پرورش کمک به تحقق اهداف نظام تعليم و تربيت در منطقه است گفت : مدارس به عنوان پایگاه تعلیم و تربیت باید بیش از پیش به امور تربیتی، پرورشی و معنوی دانش آموزان به طور ویژه توجه كنند.

وی مهمترین رسالت امور تربیتی را ارتقای سطح دینی و فرهنگی دانش آموزان عنوان كرد و گفت: مربیان پرورشی باید در این راستا با بهره گیری از آموزه های دینی و قرآنی این نسل را تربیت كنند .

بخشدار لاریجان افزود: رشد و ارتقای معنوی دانش آموزان وظیفه و رسالت اصلی آموزش و پرورش است .

وی بیان کرد :: همه مسوولین آموزش و پرورش باید با درایت و تدبیر شایسته به وظیفه سنگین خود در رشد و ارتقای معنوی دانش آموزان تلاش كنند .

فضلی ادامه داد : تصویب سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به عنوان اولین سند قانون اساسی تعلیم و تربیت كشور است كه با اجرایی كردن آن زمینه شكوفایی استعدادها و توانمندی های نسل نو، بیش از پیش فراهم می شود.

 

حسن خاكپوررئیس آموزش وپرورش لاریجان با اشاره به هفته پژوهش گفت : متاسفانه هنوز فرهنگ پژوهش در كشور ما نهادینه نشده و باور راستین برای پژوهش در بخشهای گوناگون آموزشی و فرهنگی تقویت نگشته است که بتوان از آن در جهت توسعه و پیشرفت کشور استفاده نمود

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0