سرمربی جدید تیم فوتبال پیام صنعت آمل انتخاب شد
26 آذر 1392 ، دیدگاه 0
سرمربی جدید تیم فوتبال پیام صنعت آمل انتخاب شد

ˈعیسی افشنگˈ روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: در پی به توافق نرسیدن اعضای هیات مدیره با ˈ نادر دست نشانˈ برای قبول سرمربیگری تیم پیام صنعت آمل، در نهایت با حضور ˈجمشید غدیریˈ به توافق رسیدیم و وی تا پایان رقابتهای این فصل لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور سرمربیگری تیم را برعهده خواهد داشت .

وی ادامه داد: غدیری، فصل گذشته سرمربی تیم شهرداری یاسوج در رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور بوده و سرمربیگری در تیم های ˈ پیام مخابرات شیراز ودیهیم اهواز ˈ را نیز در کارنامه خود دارد.

مدیرعامل تیم فوتبال پیام صنعت آمل( کاچیلا) تصریح کرد: پس از قرارداد رسمی با قدیری، این مربی عصر سه شنبه در تمرینات تیم پیام صنعت آمل حضور یافت و به بازیکنان این تیم معرفی شد.

افشنگ ابراز امیداوری کرد: با حضور ˈ غدیریˈ و سابقه درخشان او در تیم های مختلف کشور، در تیم پیام صنعت آمل نیز بتواند این تیم را به شرایط ایده ال و آرمانی هفته نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور بازگردد.

ˈ غدیریˈ متولد 1334 در شهرستان شیراز است .

به دنبال 5 باخت متوالی تیم پیام صنعت آمل در هفته های اخیر رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور و حضور نیافتن ˈ بهروزولی پورˈ سرمربی سابق این تیم در تمرینات و بازیهای این تیم در لیگ ، اعضای هیات مدیره باشگاه پیام صنعت آمل( کاچیلا) از ˈ نادر دست نشانˈ خواستند تا هدایت این تیم را برعهده بگیرد.

در پی به توافق نرسیدن اعضای هیات مدیره با ˈ نادر دست نشانˈ برای قبول سرمربیگری تیم پیام صنعت آمل، در نهایت با حضور ˈجمشید غدیریˈ تا پایان رقابتهای این فصل لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور در این تیم موافقت وقرار داد داخلی نیز با او بسته شد.

تیم فوتبال پیام صنعت آمل در نخستین فصل حضور خود در لیگ دسته دوم فوتبال کشور اکنون با کسب 10 امتیاز از 9 مسابقه گذشته خود در رده دهم جدول 14 تیمی گروه دوم این رقابتها قرار دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0