علي پروين: با هر گل نيم متر به هوا مي پريدم
17 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
عضو فوتبالي هيئت مديره پرسپوليس نمي تواند خوشحالي اش را از پيروزي به ياد ماندني اين تيم مقابل الغرافه قطر پنهان كند.

علي پروين در اين رابطه گفتگويي با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران انجام داد و گفت: پرسپوليسي كه هواداران انتظارش را دارند همين است، تيم محجوب هواداران تيمي است كه در 20 دقيقه اول بازي كار حريف را تمام كند و پرسپوليس در ديدار مقابل الغرافه اين چنين بود و در 5 دقيقه گلهايي به ثمر رساند كه حريف قصدي تا پايان بازي نتوانست به خودش بيايد و در پايان كار هم تسليم شد.

وي ادامه داد: اين پيروزي به قدري به دل من نشست كه حد ندارد و با هر گلي به ثمر مي رسيد نيم متر به هوا مي پريد، به دنيزلي و شاگردانش خسته نباشيد مي گويم.

علي پروين خاطر نشان كرد: پيش از بازي گفته بودم دنيزلي استاد است و تجربه و دانش او برگ برنده تيم ما است و شك ندارم در بازيهاي برگشت با حمايت هواداران به قدري امتياز جمع مي كنيم كه راه صعود هموار شود.

اين چهره محجوب هواداران پرسپوليس در مورد تاكتيكي پرسپوليس در ديدار مقابل الغرافه هم اذعان داشت: دنيزلي براي تمام لحظات بازي برنامه داشت و بازيكنان خواسته هاي او را در زمين اجرا كردند كه چنين نتيجه اي رقم خورد و معلوم است وقت تمرينات پرسپوليس بيهوده تلف نمي شود و دنيزلي به شناخت خوبي از بازيكنان دست پيدا كرده است و تعويض هايش در طول بازي نشان داد او كارش را به خوبي بلد است. ضمن اين كه تجربه كريمي عامل مهمي در شب اين پيروزي بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0