سرمربی تیم والیبال کاله:اخلاق ورزشی نباید قربانی خواسته های بازیکنان و تماشاگران شود
11 آذر 1392 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم والیبال کاله:اخلاق ورزشی نباید قربانی خواسته های بازیکنان و تماشاگران شود

ˈبهروز عطاییˈ یکشنبه شب درپایان دیدار معوقه تیم های کاله مازندران و متین ورامین که با برتری 3بر2 تیمش در آمل همراه بود، به خبرنگار ایرنا گفت: با چشم پوشی از برخی مسایل و نپرداختن به حاشیه ها، باید اخلاق ورزشی را سرلوحه بازیکنان و تماشاگران قرار داد و نباید مواردی که باعث تحریک بازیکنان وتماشاگران می شود، در سالن های ورزشی مشاهده شود.

وی با اشاره به تنش هایی که عصر یکشنبه در مسابقه کاله و متین ورامین در آمل رخد داد ، گفت : حرکت نامناسب بازیکن و عکس العمل برخی تماشاگران آملی جای انتقاد دارد و دوطرف باید یادبگیرند که موارد غیر ورزشی و غیراخلاقی را به هم منتقل نکنند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران تصریح کرد: هم بازیکنان وهم تماشاگران سرمایه های اصلی ورزش کشور هستند واحترام هر دوطرف باید حفظ شود.

عطایی همچنین از عملکرد شاگردانش در تیم کاله مازندران در دیدار برابر متین ورامین ابراز رضایت کرد و گفت: بازیکنان ما در این مسابقه با تلاش بیشترشان توانستند به خوبی نقاط ضعف تیم را که در دیدارهای گذشته داشتند، پوشش بدهند ونتیجه بازی را نیز به نفع خود تغییر دادند.

وی اضافه کرد: بازی خوبی را برابر متین به نمایش گذاشتیم و جدای از برخی مسایل حاشیه ای این مسابقه، تماشاچیان بازی خوبی را مشاهده کردند.

سرمربی کاله مازندران ادامه داد: با توجه به اینکه ست اول مسابقه را به تیم متین ورامین باختیم، اما به خوبی توانستیم ، تیم را از فشار خارج کنیم و بازی را به نفع خودمان به پایان رساندیم.

دیدار حساس تیم های کاله مازندران ومتین ورامین بعنوان دیداری معوقه از هفته نخست رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور عصریکشنبه ودر حضور حدود سه هزار تماشاگر آملی در تالار ورزشی پیامبراعظم این شهربرگزار شد و در پایان تیم کاله مازندران با نتیجه 3بر2 پیروز شد.

در جریان این دیدار یکی از بازیکنان تیم متین رامین در حرکتی غیر ورزشی باعث تنش در مسابقه و عصبانیت برخی تماشاگران شد که به چند دقیقه قطع مسابقه انجامید .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0