کاله مازندران صدرنشین لیگ برتر والیبال کشور را شکست داد
11 آذر 1392 ، دیدگاه 0
کاله مازندران صدرنشین لیگ برتر والیبال کشور را شکست داد

به گزارش خبرنگار ایرنا در آمل، این دیدار حساس عصریکشنبه ودر حضور حدود سه هزار تماشاگر آملی در تالار ورزشی پیامبراعظم این شهربرگزار شد، ودر پایان تیم کاله مازندران با برتری 3بر2 برابر متین ورامین، نخستین شکست این فصل را نیز به صدرنشین فعلی لیگ برتر تحمیل کرد.

تیم متین ورامین که برای تثبت صدرنشینی خود با ملی پوشان اصلی خود به آمل سفر کرده است ، برابر انتظار ست نخست مسابقه را مطابق میل خود آغاز کرد و با سرویس های مناسب و دفاع خوب روی تور توانست با نتیجه 25 بر 15 تیم کاله مازندران را شکست دهد.

ست دوم این مسابقه پایاپای پیش رفت وکاله ای ها توانستند با نتیجه 25 بر 23 پیروز شوند.

اما ست سوم این مسابقه شاگردان ˈ دنیل بانیولیˈ در تیم متین ورامین، ست دوم این مسابقه را جبران کردند و توانستند در این ست با نتیجه 25 بر 22 صاحب برتری شوند.

شاگردان بهروز عطایی که در حضور تماشاچیان پرشور خود چیزی برای ازدست دادن نداشتند، ست چهارم را بی نقص کارکردند و با سرویس های خوب ˈ عادل غلامیˈ ، پاس های روی تورˈ صابرنریمان نژادˈ و ضربه های تمام کننده ˈ حمزه زرینیˈ خوش درخشیدند و با نتیجه 25 بر14 به سود خود به پایان رساندند.

اما ست پنجم وتعیین کننده برنده این مسابقه با برتری کاله ای ها آغاز شد ودر حالی که این تیم با نتیجه 11 بر5 از تیم متین پیش بود، به علت حرکت غیرورزشی ˈ سعیدمعروفˈ ملی پوش تیم متین و تحریک تماشاگران ، بازی برای دقایقی متوقف شد.

حدود 7دقیقه پس از این ماجرا ˈ مرتضی اکرمی ˈ و ˈعلیرضا قریب ˈنیز به عنوان داوران اول و دوم، این دیدار که ˈ سعید درخشندهˈ به عنوان ناظر این بازی نیزحضور داشت، از سرگرفته شد ودرنهایت تیم کاله مازندران با نتیجه 15 بر 5 پیروزی 2 امتیازی را برای هواداران خود به ارمغان آورد.

شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران با این پیروزی 8 امتیازی شدند وبه مکان پنجم جدول رده بندی رقابتهای لیگ برتر والیبال صعود کردند.

تیم متین ورامین هم با وجود این شکست همچنان با 10 امتیاز در صدر جدول رده بندی این رقابتها باقی ماند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0