هزینه 5/9 میلیارد ریالی امداد آمل در بخش بیمه تامین اجتماعی
11 آذر 1392 ، دیدگاه 0
هزینه 5/9 میلیارد ریالی امداد آمل در بخش بیمه تامین اجتماعی
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل از هزینه 5/9 میلیارد ریالی کمیته امداد آمل در بخش بیمه تامین اجتماعی مددجویان تحت پوشش زن سرپرست خانوار و مجريان طرح اشتغال در هشت ماهه امسال در این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، رمضان علیپور با اشاره به بیمه تامین اجتماعی مددجویان تحت پوشش زن سرپرست خانوار و مجريان طرح اشتغال با اشاره به  مدیر این نهاد بیان داشت: 765 خانوار از زنان تحت پوشش و مجريان طرح اشتغالزایي در مجموع به تعداد یک هزار و 500 نفر از بیمه تامین اجتماعی این نهاد بهره‌مند ‌شده و در حال استفاده از خدمات آن هستند.
 
وی ابراز داشت: در بخش بیمه تامین اجتماعی زنان سرپرست خانوار و بیمه تامین اجتماعی مجریان طرح اشتغال‌زایی در سال گذشته بیش از 4 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شد.
به گفته مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آمل، هم‌اكنون علاوه بر بيمه تامين اجتماعي، تعداد  2 هزار و 11 نفر از بيمه درماني کمیته امداد امام استفاده مي‌کنند.
 
علیپور اضافه کرد: همچنین در هشت ماهه گذشته امسال نیز در بخش آموزش بهداشت و كمك‌هاي تكميلي امدادي مبلغ 189 میلیون و 601 هزار ریال ريال هزينه شده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0