اقدامات اداره ارشاد شهرستان آمل در هفته کتاب وکتابخوانی تشریح شد
8 آذر 1392 ، دیدگاه 0
اقدامات اداره ارشاد شهرستان آمل در هفته کتاب وکتابخوانی تشریح شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :محمد محمدي رييس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي و دبير انجمن کتابخانه هاي عمومي شهرستان آمل ، ضمن گراميداشت دو هفته مناسبتي که به هفته هاي کتاب و بسيج نامگذاري گرديده اند اذعان داشت : تجربه جهاني نشان مي دهد که رشد و توسعه تمدنها، ريشه در رشد فکري و فرهنگي هر جامعه دارد و بدون رشد فرهنگ کتابخواني در جوامع، نمي توان به رشد هيچ تمدني دل خوش کرد.

وي يادآور شد : بايد تأکيد کرد که عليرغم رشد رسانه هاي گوناگون جمعي تاکنون هيچ رسانه اي نتوانسته است نقشي را که کتاب در رشد تمدنها داشته است، ايفا نمايد.

محمدي در خصوص ارزش و نقش بسيج افزود : بسيج از ثمره هاي مهم انقلاب اسلامي و دستاوردهاي حيات پربرکت امام خميني(ره) است، وفلسفه وجودي اين نهاد مقدس مقابله اسلام با مستکبران و ماهيت آن برگرفته از نهضت حسيني است و در اين راستا اين اداره ، به همت و همکاري کانون بسيج هنرمندان و به پاس حضور و همکاريهاي بسيجيان هنرمند در حوزه هاي مختلف ، همايش « تجليل از هنرمندان بسيجي نخبه » از بسيجيان فعال هنرمند شهرستان تجليل و تقديري بعمل آمد .

گفتني است از جمله اين برنامه ها ؛ اهداء کتاب هاي ديني و مذهبي به دفتر امام جمعه محترم شهرستان ، ديدار با امام جمعه جديد آستانه مبارکه امامزاده عبدا... که به تازگي منصوب گرديده اند به اتفاق فرماندهي محترم سپاه ناحيه و هيات همراه ، ديدار با بخشداران و دهياران و توزيع کتاب در سطح بخشها و روستاها در بين دانش آموزان و علاقمندان ، افتتاح و بازديد از کتابخانه دبيرستان حاج کچبي و ... مي باشند .

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0