گفتگو با سیاره بازیگر "بچه‌های نسبتا بد"
5 آذر 1392 ، دیدگاه 0
گفتگو با بازیگر "بچه‌های نسبتا بد"
نیکی مظفری دختر مجید مظفری - بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون - که این روزها در نقش "سیاره" در سریال "بچه‌های نسبتا بد" بازی می‌کند می گوید پدرش هرگز به کارگردان و تهیه‌کننده‌ای سفارش او را نکرده است.

نیکی مظفری که این روزها مشغول بازی در نقش "سیاره" در سریال "بچه‌های نسبتا بد" است درباره حضور در این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم به خبرنگار مهر گفت: بهمن و اسفند سال گذشته در نمایش "رویاهای رام‌نشده" به کارگردانی ایوب آقاخانی که در تماشاخانه سنگلج به صحنه می رفت حضور داشتم. شهرام زمانی مسئول انتخاب بازیگر سریال "بچه‌های نسبتا بد" که این نمایش را دیده بود با من تماس گرفت و پیشنهاد همکاری داد.

وی افزود: جالب اینجاست زمانی که من به دفتر آقای مقدم رفتم وی ابتدا نمی دانست که من دختر مجید مظفری هستم و بعد از اینکه فهمید بسیار تعجب کرد که من در طول چند سال گذشته چقدر بزرگ شده‌ام چون پدرم در سریال "روزهای زندگی" با آقای مقدم همکاری کرده بود و وی از آن زمان که من دختربچه ای بیشتر نبودم، مرا ندیده بود. پس از آن برای بازی در نقش "سیاره" با گروه تولید این مجموعه قرارداد بستم.

مظفری درباره شخصیت و ویژگی‌های نقشی که در این سریال ایفا می‌کند، توضیح داد: نام "سیاره" در نوع خود بسیار جذاب و جالب است. این شخصیت را بسیار دوست دارم چون در دلش یک زن ایرانی جای دارد. معتقدم "سیاره" نماد یک زن ایرانی است. زنی شبیه به خود ما و مادرانمان. زنهای صبوری که در طول زندگی بارها با آنها روبرو می شویم. افرادی که برای حفظ آبرو و آرامش خانواده تلاش می کنند و حضورشان باعث امنیت می شود. زنهایی که با داشتن و نداشتن های زندگی می سازند و توقعی زیادی از زندگی ندارند.

این بازیگر یادآور شد: بازی در این نقش برای من ریسک بزرگی بود چون برای اولین‌بار قرار بود جلو دوربین قرار بگیرم و در نقش زنی متاهل و باردار که تجربه زندگی مشترک دارد، بازی کنم اما در نهایت چون به خودم اعتماد داشتم بازی در این نقش را پذیرفتم. در طول این مدت سیروس مقدم، کمال طباطبایی تهیه کننده سریال و شهرام زمانی لطف زیادی به من داشتند که از آنها به خاطر اعتمادی که به من کردند سپاسگزارم. میلاد کی مرام بازیگر مقابلم نیز در شناخت نقشم به من کمک زیادی کرد. سیروس مقدم توصیه جالبی به من کرد که برایم بسیار مفید بود و آن توصیه این بود که " لحظاتت را جلو دوربین بازی نکن بلکه زندگی کن".

وی درباره بازخوردهایی که این سریال در جامعه داشته است، گفت: تا امروز از برخوردهایی که مخاطبان نسبت به سریال داشته‌اند بسیار راضی هستم چون این مجموعه توانسته جای خودش را میان مردم پیدا کند و با وجود اینکه داستانی در ارتباط با جوان ها دارد اما خانواده ها هم به آن جذب شده اند. بازی در این سریال اولین مجموعه ای بود که من در آن ایفای نقش می کردم اما پیام هایی که از مردم دریافت کردم همگی نشان از لطف و محبت آنها داشته است.

مظفری درباره نقش پدرش در ورود او به عرصه تلویزیون توضیح داد: اینکه بگویم پدرم تاثیری در بازیگر شدن من نداشته است حرف درستی نیست اما هیچگاه به این شکل نبوده که وی مستقیما من را معرفی کند و یا تلفنی با کارگردان و تهیه کننده ای در مورد من وارد مذاکره شود. من پله پله جلو آمدم و راه خودم را پیدا می کنم البته به کمک ها و راهنمایی های پدرم هم در این زمینه نیاز دارم. افتخار می کنم که دختر مجید مظفری هستم.

وی متذکر شد: معتقدم که کار من در سینما و تلویزیون سخت تر است چون معمولا می دانند که من دختر مجید مظفری هستم بنابراین با دقت و ریزبینی بیشتری کار من را قضاوت می کنند بنابراین برای برآورده کردن سطح توقع مخاطبان من باید تلاش بیشتری انجام دهم.

مظفری در پایان درباره دیگر فعالیت‌هایش عنوان کرد: به تازگی بازی در تله فیلم" چرکنویس" به کارگردانی علی جناب و تهیه کنندگی مجید مظفری را به پایان رسانده ام. بازی در دو تئاتر هم به من پیشنهاد شده است اما چون ممکن است بخواهم در یک فیلم سینمایی به تهیه کنندگی پدرم ایفای نقش کنم این دو پیشنهاد را نپذیرفتم. این فیلم سینمایی فعلا در مرحله نگارش قرار دارد و ترجیح می دهم فعلا جزئیات آن را فاش نکنم.

"بچه‌های نسبتا بد" به کارگردانی سیروس مقدم و بازیگرانی چون اکبر عبدی، مهرانه مهین ترابی، میلاد کی مرام، اشکان خطیبی، سروش گودرزی، علی طباطبایی، شیوا خسرو مهر و... داستان چهار جوان خلافکار است که یک گاو صندوق را که دو هزار سکه بهار آزادی در آن وجود دارد، می‌دزدند. این سکه‌ها به همت یک موسسه خیریه و برای اهدا به زوج‌های نیازمند فراهم شده است که با دزدیده شدنشان موسسه دچار مشکلاتی می‌شود...

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0