بخشدار دشت سرآمل خبرداد :خانه‌های مسکونی روستاهای بخش تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت
25 آبان 1392 ، دیدگاه 0
بخشدار دشت سرآمل خبرداد :خانه‌های مسکونی روستاهای بخش تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :سیدمحمد حسنی درجلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان با بيان اينكه این اقدام با هدف حمایت از روستاییان در بخش دشت سر انجام می‌شود، گفت : این بیمه واحدهای مسکونی روستاییان را در مقابل حوادثی چون سیل، رانش زمین، آتش‌سوزی و زلزله ضمانت می‌کند

وی با بيان اينكه بیمه واحدهای مسکونی با همکاری بیمه دانا و شرکت سهام عدالت شهرستان درحال اجرا می باشد افزود : یک کار فرهنگی راطلب می کند تا روستائیان عزیز از محاسن آن با خبر باشند واین مسئولین بردوش دهیاران وشورای اسلامی روستاها نهاده شده است تا عزیزان روستائی دراین طرح بزرگ مشارکت جدی راداشته باشند .

بخشدار دشت سر اضافه کرد : روستائیان عزیزی که در این طرح مشارکت کنند از سوی بیمه 50 درصد تخفیف خواهند گرفت واگر خانه ای در طول سال 50 میلیون تومان بیمه شود 20 هزار تومان پرداخت می کنند .

حسنی بیان داشت : این بیمه با مشارکت بیمه دانا وشرکت سهام عدالت و شرکت تعاونی دهیاران درکلیه روستاهای بخش انجام می شود .

وی با اشاره به اینکه بزرگترین دغدغه دربخش تجاوز به حریم روستاها می باشد اظهارداشت : دربعضی از مناطق روستائی متاسفانه درامر ساخت وساز دیوارهها را درداخل انهار احداث نمودند .

.بخشدار دشت سر آمل  با بیان اینکه بیشترین تلاش برای کاهش خسارت در زمان بروز حادثه باید اعمال شود، افزود: پیش آگاهی و جلوگیری از بروز حوادث می‌تواند خسارت‌ها را در زمان بحران به کمترین میزان ممکن برساند

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0