عیادت رئیس شورای اسلامی شهر وشهردارآمل از سردار میرشکار
14 آبان 1392 ، دیدگاه 0
از سردار علیجان میرشکار در بیمارستان امام رضا آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :رئیس شورای اسلامی شهر آمل به اتفاق نائب رئیس شورا ، شهردار آمل و مدیر عامل سازمان عمران شهرداری با حضور در بیمارستان امام رضا (ع) آمل ، از فرماندهان و جانباز شیمیایی دوران دفاع مقدس سردار علیجان میرشکار عیادت کردند و برای ایشان آرزوی شفا و سلامتی نمودند .

خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت : شهدا و جانبازان ، از جان خود برای دفاع از وطن و دین ، مخلصانه گذشتند و امروز برای احترام به خانواده معزز شهدا و خدمت به جانبازان باید از خداوند طلب توفیق خدمت داشته باشیم .

رئیس شورای اسلامی شهر آمل افزود : مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل ترویج فرهنگ دفاع مقدس ، ایثار و شهادت را در اولویت برنامه های فرهنگی خود قرار داده است .

وی ادامه داد : عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی ما مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است و برای خدمت به آنها باید توفیق یافت .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این دیدار با بیان اینکه جانبازان و خانواده های آنان به عنوان میراث گرانبهای انقلاب اسلامی می باشند افزود:  جانبازان با ایثار و شهادت طلبی دوران انقلاب توانستند در مقابل ظلم و بیداد رژیم طاغوت ایستادگی نمایند و یک حاکمیت مبتنی بر ارزشهای اسلامی و انسانی را پایه گذاری نمایند .

وی با تاکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی گفت : خانواده‌های شهدا و جانبازان ، پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی هستند ، شهدا و جانبازان جان خود را مخلصانه در راه دفاع از تمامیت ارضی و دین مبین اسلام تقدیم کردند .

شهردار آمل گفت : مدیری موفق است که بتواند در فعالیت‌های خود همیشه از جانبازان و خانواده معظم شهدا یاد کند و نباید فراموش کنیم که استقلال کنونی کشور و دستیابی به موفقیت‌های علمی و اقتصادی نتایج رشادت‌های جانبازان و شهدا است .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0