بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شمال به مناسبت 13 آبان
13 آبان 1392 ، دیدگاه 0
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شمال به مناسبت 13 آبان

بيانيه بمناسبت فرا رسیدن سالروز یوم ا…۱۳آبان
 
يا من سرخصم را بگوبم بر سنگ               یا او سر من بدار سازد آونگ
ملت عزیز ایران هیچ وقت در برابر حرف زور و هیبت هیچ مستکبری سرفرود نیاورده است و بهترین شاهد بر این ادعا مقاوت سه دهه اخیر در برابر زورگویی ها وتهدیدات استکبارجهانی و در صدر آن آمریکای جنایتکار است.این مقاومت همه جانبه ملت شریف ایران در برابر مستکبران دوران درجنبه های گوناگون مادی ومعنوی بوده است
*باید با دید دقیق به مسائل مربوط به تقابل جهان استکبار با ملل مستضعف خصوصا کشور ما نگریست.نظام سرمایه داری بر امریکا با بردگی همه ابنای بشر و اربابی و آقایی مستکبرانه خود مینگرد وطبیعی است که همه چیز و همه کس را قربانی مطامع خود کند و هر فریاد خواهی را خاموش نماید.البته در این راه از ابزار و وسایل گوناگون بهره میگیرد،گاهی به زور نظامی متوسل می شود و گاهی تزویردیپلماتیک وگاهی مسائل فرهنگی و تهاجمات فکری، اما آنچه که در مورد ملت شریف ایران رخ داده تا به زانو در آید همه ي گزینه های روی میز است.
* درطول سالهای پس از پیروزی انقلاب هربار به طریقی برای ساقط کردن نظام ایران تلاش گردیده که تاریخ موجود و مستند است اما نکته مهم در خصوص سالهای اخیر خصوصا وهله کنونی است که با دست چدنی زیر دست مخملی قصد نفوذ در ایران را دارد . با دعوت از منتخبان ملت و گرفتن عکس وجو سازی میخواهند ملت عزیز و مقاوم ما را پشیمان معرفی کنند ولی ما به نمایندگی قشر دانشجویان بیدار ایران اسلامی اعلام میداریم که با هوشیاری دستگاه دیپلماسی وزارت خارجه جواب رد دیگری بر سینه این دشمن عزت ملت مان خواهيم زد.
عده ای در داخل ساز سازش با امریکا میزنند و ادعا میکنند تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور ارتباط با امریکای جنایت کار است درحالیکه قبل از انقلاب ایران با امریکا ارتباط داشته و به نوعی سرسپرده امریکا بود ولي وضع اقتصادي مردم بسيار بدتر از وضع فعلي بود. حتی زمانی که در ایران اصل چهارم ترومن در حال اجرا بود معیشت مردم بهبود نیافت و فقط منابع ما به وضع بی سابقه ای غارت شد…..
یاد اور می شویم که دلایل عدم خوشبینی به تجدید نظر اساسی ایالات متحده امریکا در خصوص ارتباط ایران بسی مستدل و منطقی است.
در پایان مجددا به سهم خودمان به عنوان يك دانشجو، بیداری و اگاهی کامل و پایبندی نسبت به یکی از شعارهای اساسی یعنی مرگ بر امریکا كه مرگ برشیطان بزرگ عصرماست را برخود و برهر انسان آزاده ای واجب میدانیم واز همه آحاد ملت ایران میخواهیم یوم ا…۱۳ابان امسال را باشکوه و شعور بیشتر برسرفرعون زمان فریاد مرگ سردهند.
مرگ بر آمريكا
 
حوزه بسيج دانشجويي شهيد غروي- دانشگاه شمال

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0