افشاگری پرستو صالحی ازفساداخلاقی درسینما
15 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
پرستو صالحی بازیگر سینما تاتر و تلویزیون ظهر امروز در صفحه فیس بوک مطالب مهمی را در ارتباط با فساد اخلاقی حاکم بر سینما نوشت.

به گزارش وبگردي باشگاه خبرنگاران به نقل از افكارنيوز؛ پرستو صالحی بازیگر سینما تاتر و تلویزیون ظهر امروز در صفحه فیس بوک مطالب مهمی را در ارتباط با فساد اخلاقی حاکم بر سینما نوشت.

متن نوشته صالحي به شرح ذيل است:

"اگه نگم دق می کنم!!!
همش میگن چرا کم کاری ؟ چرا نیستی ؟ چرا مثله سابق پر کار نیستی ؟چرا؟ چرا ؟چرا ؟
من چه می دونم !

کدوم بازیگریه که دلش نخواد بازی کنه ؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد تو کارهای خوب ظاهر بشه ؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد با آدم های حرفه ای و درست درمون کار کنه ؟ کدوم بازیگریه که دلش نخواد دیده بشه ؟"

پرستو صالحی در ادامه نوشته است: "دور از جون تهیه کنندگان و کارگردانان و هنرمندان فرهیخته کشورم که هممون می دونیم چه کسانی هستند و چه کسانی نیستند و فقط ادعا و اداشو دارن ،به یک تهیه کننده سر شناسی از سره درد دل گفتم :دلم یه کار طولانی می خواد گفت : اونی ام که بهت کار طولانی بده حال طولانی می خواد ... به قول مرحوم شکیبایی :وای...

ولی من هنوز ایمان دارم که تو هنر مقدس هفتم ،هستند انسان هایی که بی درخواست و نیاز و ... فقط و فقط به کارشون فکر می کنن و بس و متاسفم از وجود کسانی که هنر پاک آریایی را رو با ناحیه ۱۰قدیم تهران اشتباه گرفتن ..."
 

پرستو صالحی بازیگر تائر سینما و تلویزیون است که اولين فعاليت او در حرفه ي تئاتر با نام نغمه هاي خورشيد است و بعد از اين کار در سريالي با نام محاکمه بازي کرده که يک کار تاريخي به کارگرداني حسن هدايت و بعد از آن در سه فيلم نود دقيقه اي که توسط سيما فيلم ساخته شده با نام هاي يک روز طولاني آبي و بعد از آن در سريال هاي عشق سالهاي جنگ در کنار فرها جم ،تب ، مهر پنهان، همسفر، اين زميني ها، چشم هايش و در سري دوم زير آسمان شهر ايفاي نقش کرده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0