معاون خدمات شهری شهرداری آمل: توجه به امر مدیریت پسماندها ضرورت دارد
1 آبان 1392 ، دیدگاه 0
توجه به امر مدیریت پسماندها ضرورت دارد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :مهندس علی علیزاده معاون خدمات شهری شهرداری آمل دربازدید سازمان مدیریت پسماند ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی مجموعه سازمان در جهت خدمات دهی به شهروندان اظهار داشت : ساماندهی به وضعیت پسماندها و حفظ سلامت جامعه ، وتوجه به امر مدیریت پسماندها ضرورت دارد و بی‌شک این مهم بدون استقرار سیستم یکپارچه مدیریت پسماند امکان‌پذیر نخواهد بود .

وی با اشاره به اینکه مکان دفن بهداشتی زباله های شهری آمل مرکز دفن زباله عمارت در 25 کیلومتری شهر آمل می باشد ، بر بهسازی آن تاکید و اعلام کرد : دفن زباله ها به صورت بهداشتی نقش موثری در پاکیزگی شهر و سلامت شهروندان ایفا می کند .

معاون خدمات شهري شهرداري آمل بیان داشت : سازمان مديريت پسماند به صورت كلي بر عملكرد پيمانكاران نظارت داشته و به طور مستمر از طريق چك ليستهاي ارزيابي ويژه پيمانكاران عملكرد آنها را پايش و ارزيابي نموده تا شاهد بهبود مستمر در روند خدمت رساني به شهروندان باشيم .

محمد للهی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در این دیدار با اشاره به اهميت تثبيت اهداف و برنامه هاي مديريتي گفت : فعاليت‌هاي گسترده‌اي به منظور جمع‌آوري و انتقال بهداشتي زباله‌ها صورت مي‌گيرد و همه تلاش ما بر اين است كه بتوانيم به صورت مطلوب به رفت و روب و جمع‌آوري زباله‌هاي بپردازيم .

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل بر ارتقاء سطح كيفي خدمات در سطح شهر به نحو مطلوب تاكيد كرد و بيان داشت : استاندارد سازي و ثبات برنامه‌ها از جمله مسائلي است كه در دستور كار قرار گرفته و در تلاش هستيم با برنامه ريزي دقيق در راستاي خدمات رساني مطلوب‌تر به شهروندان بكوشيم .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0