فرزند شهید شالیکار:اشراقی فقط نام بیت امام را یدک می‌کشد/دادستان وارد صحنه شود
27 مهر 1392 ، دیدگاه 0
فرزند شهید شالیکار:اشراقی فقط نام بیت امام را یدک می‌کشد/دادستان وارد صحنه شود

فرزند معلم اخلاق و سردار شهید یوسف شالیکار با اشاره به اینکه اشراقی برای ما دومین نوه طرد شده امام راحل است، گفت: نعیمه اشراقی فقط نام بیت امام راحل را به یدک می‌کشد.

محمدرضا شالیکار در واکنش به توهین نعیمه اشراقی به خانواده شهدا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار داشت: به عنوان فرزند شهید هیچ زمانی دست از آرمان‌های پدرانمان بر نمی‌داریم چون پدرم و همسنگرانشان از جان خود گذشتند و ما هم آمادگی داریم جان ناقابل خود را فدای این انقلابی که حضرت امام (ره) آن را برای آیندگان ترسیم کرد، کنیم.

وی افزود: اگر حضرت امام راحل زنده بود کسی جرات توهین به خانواده شهدا را داشت؟ و اجازه می‌داد نوه ایشان چنین سخنان توهین‌آمیزی را بزنند و دست به تحریف سخنان گهربار امام (ره) بزنند.

این فرزند شهید یادآور شد: خانم اشراقی مانند نوه ناخلف امام (ره) که طردشان کردند، برای ما ایشان طرد شده است و نوه امام(ره) نمی‌دانیم چون که ایشان علاوه بر متوهم بودن و توهین کردن، دروغگو نیز هستند، اول گفتند کار ایشان نبوده ولی بعد صفحه فیسبوک خودشان را بستند.

وی ادامه داد: بعید به نظر می‌رسد این خصوصیات که ایشان به عنوان نوه امام (ره) دارند با یک رهبر مبارز بزرگ جهانی با آن اندیشه‌های آسمانی سازگار باشد و ایشان اسم بیت امام راحل را فقط یدک می‌کشد.

شالیکار یادآور شد: آرمان‌های امام و شهدا تاریخ مصرف ندارد و اگر همه چیز کهنه شود خون شهید کهنه نمی‌شود.

وی تصریح کرد: از دادستان کل کشور می‌خواهم سکوت نکند و به عنوان مدعی‌العموم وارد صحنه شود تا از این به بعد، شاهد چنین توهین‌هایی به این خانواده‌ها که به فرموده امام (ره) چشم و چراغ ملت هستند نباشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0