راه اندازی وب کیوسک اطلاع رسانی و بایگانی متمرکز در واحد آیت الله آملی
23 مهر 1392 ، دیدگاه 0
راه اندازی وب کیوسک اطلاع رسانی و بایگانی متمرکز در واحد آیت الله آملی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :در آستانه عید سعید قربان با حضوردکتر فاضل لاریجانی وب کیوسک اطلاع رسانی و بایگانی متمرکز آموزشی ودانشجویی در واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی راه اندازی ومورد بهره برداری قرار گرفت .

رییس واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی در حاشیه راه اندازی پایانه اینترنتی اطلاع رسانی وبهره برداری از بایگانی متمرکز آموزشی ودانشجویی گفت : در راستای تسهیل امورات دانشجویان گرامی وارائه خدمات مناسب تر به این عزیزان و در آستانه عید سعید قربان این دو پروژه به بهره برداری رسید .

دکتر فاضل لاریجانی گفت : به منظور تسهیل فرآیند اطلاع رسانی و ارائه خدمات به دانشجویان پایانه های اطلاع رسانی مجهز به صفحه نمایش لمسی در سه دانشکده علوم پایه ، فنی ومهندسی و کشاورزی وصنایع غذایی راه اندازی شده است .

وی افزود :دانشجویان در این ایستگاه های اطلاع رسانی میتوانند ضمن بازدید از سایت دانشگاه اقدام به انتخاب واحد وسایر خدمات دانشجویی از جمله دسترسی به اتوماسیون تعذیه ، اتوماسیون کتابخانه و آخرین اطلاعیه ها واخبار دانشگاه داشته باشند .

این مسوول بیان داشت : دانشجویان با مراجعه به این وب کیوسک های اطلاع رسانی ضمن مشاهده اطلاعات شخصی و برنامه هفتگی و کارنامه به آیین نامه های ترم ، وضعیت خوابگاهها و اطلاعات مورد نیاز در مورد دانشگاه نیز دسترسی دارند .

رییس واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی در خصوص راه اندازی بایگانی متمرکز آموزشی ودانشجویی بیان داشت : این پروژه به مساحت 250متر در جهت تسهیل امورات ارباب رجوع وکاهش مراجعات به دانشکده ها به صورت یکپارچه مورد اجرا قرار گرفت.

لاریجانی  با اشاره به اینکه راه اندازی بایگانی متمرکز ضریب امنیت ونگهداری مدارک دانشجویان را بسیار بالا برده است تاکید کرد : اجرای این طرح منجر به جلوگیری از پراکندگی پرونده های دانشجویان در دانشکده های مختلف شده است .

وی افزود :در حال حاضربا راه اندازی بایگانی متمرکزآموزشی و دانشجویی بیش از 9هزار پرونده دانش آموختگان و همچنین بیش از 7هزار پرونده دانشجویان این دانشگاه به صورت یکپارچه نگهداری می شود .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0