پایان بگو مگوها برای کرسی فرمانداری آمل/عکس
16 مهر 1392 ، دیدگاه 0
پایان بگو مگوها برای کرسی فرمانداری آمل/عکس

در آستانه 17 مهر و روز جهاني کودک ، تعدادي از بچه‌هاي مهد کودک شهرستان با حضور در دفتر کار سرپرست فرمانداري آمل اهميت اين روز را يادآور شدند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل: اين ديدار که به همت مرکز بهزيستي شهرستان آمل تدارک شد جمعي از مسئولين ادارات و اقشار مختلف مردم که برابر با روز ملاقات عمومي بود، حضور داشتند.
سرپرست فرمانداري ويژه آمل ضمن ابراز خرسندي از اين ديدار عنوان کرد: در دين مبين اسلام تاکيد زيادي بر نحوه تربيت کودک سفارش شده که با توجه به بيانات پيامبر اسلام و اهل بيت(ع) پي به حساس بودن تربيت فرزندان مي‌بريم و اينکه بحث تربيت فرزندان بسيار جدي و حساس است.
واحدي در اشاره به نقش مهد کودک‌ها در ايجاد رشد اجتماعي کودک اظهار داشت: مهد کودک در ايجاد رشد اجتماعي در کودکان نقش بسزايي دارند و به آنها مي‌آموزند که چگونه بتوانند با ديگران ارتباط بر قرار کنند تا رشد لازم در اين زمينه را بدست آورند.
وي ضمن تاکيد بر اينکه توجه به وضعيت کودکان در شهرستان بايد در دستور کار مسئولين مرتبط قرار گيرد، افزود: از آنجايي که کودکان از آسيب‌پذيرترين گروه در هر جامعه هستند و نياز به حمايت ويژه‌اي دارند توجه به آنها بايد در دستور کار مسئولين مرتبط قرار گيرد.
اين مسئول ادامه داد: اين کودکان که قرار است در آينده کشور را به دست بگيرند بايد حمايت کافي شوند، چون قرار است از ميان عزيزان معلم، مهندس، دکتر، پليس، خلبان، رئيس جمهور، استاندار، فرماندار و .... تحويل جامعه داده شود.
از حواشي اين ديدار بازيگوشي يکي از بچه ها بود که از فرصت استفاده کرده و با نشستن بر صندلي فرماندار به همه بگو مگوها در خصوص فرماندار آينده خاتمه داد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0