خبرنگاران برای دریافت بیمه تکمیلی تا 25 فروردین فرصت دارند
15 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
خبرنگاران برای تحت پوشش "بیمه تکمیلی" قرار گرفتن صندوق حمایت از نویسندگان و روزنامه‌نگاران تا 25 فروردین ماه جاری فرصت دارند.

مهدی شجاعی؛ مدیرعامل صندوق حمایت از نویسندگان و روزنامه‌نگاران در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه آیین‌نامه اجرایی بیمه‌ تکمیلی خبرنگاران برای ادارات ارشاد سراسر کشور ارسال شده است، اظهار داشت: خبرنگاران استان تهران می‌توانند با مراجعه به اداره خبرنگاران معاونت مطبوعاتی و با تکمیل مدارک خود، تحت پوشش بیمه تکمیلی خبرنگاران قرار گیرند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران تا 25 فروردین برای بهره‌مندی از بیمه تکمیلی فرصت دارند، قرار خاطرنشان کرد: خبرنگاران خبرگزاری‌ها در تهران علاوه بر اداره خبرنگاران می‌توانند به آدرس جدید صندوق حمایت از روزنامه‌نگاران واقع در خیابان قائم‌مقام، کوچه هشتم، پلاک 13 مراجعه کنند.

شجاعی یادآور شد: خبرنگاران باید مدارک خود شامل کپی شناسنامه، کارت ملی، 2 قطعه عکس و فیش واریزی به مبلغ 60 هزار تومان به حساب صندوق حمایت (حساب شبا بانک تجارت به شماره ir270180000000000062732318) را همراه خود داشته باشند.

خبرنگارانی که قصد استفاده از بیمه تکمیلی صندوق حمایت از روزنامه‌نگاران را دارند، در هنگام مراجعه به اداره خبرنگاران علاوه بر مدارک فوق باید یک شماره حساب شبا به نام خود نیز داشته باشند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0