قدرشناسی شورای اسلامی شهر آمل از پرسنل آتش نشانی آمل
8 مهر 1392 ، دیدگاه 0
قدرشناسی شورای اسلامی شهر آمل از پرسنل آتش نشانی آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ئيس و اعضاي شوراي شهر آمل به همراهي شهردار ، با حضور در سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني وايستگاه هاي پنج گانه آن ضمن ديدار با آتش نشانان و اهداي شاخ گل ، اين روز را به آنان تبريك گفتند.

روح الله آذرگشت رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر آمل در حاشيه اين مراسم گفت : آتش نشاني شغلي مقدس است و همانگونه كه رزمندگان در جبهه هاي جنگ از كيان اين ملت دفاع ميكردند ماموران آتش نشاني نيز جان خود را در خطر قرار ميدهند تا از جان و مال شهروندان محافظت نمايند و ما بايد از كار آنان قدرداني نماييم .

آذر گشت با اشاره به اینکه  7 مهر بهانه اي شد تا ما ضمن ديدار با اين عزيزان ، از زحمات شبانه روزي آنان تشكر نماييم افزود :به طور قطع اگر کسی بدون عشق به این سازمان آمده باشد چندان موفق نخواهد شد اما عاشق بودن نیز به تنهایی کافی نیست و درکناراین عشق، علاقه، ایثارگری و رشادت باید با برنامه ریزی حرکت کرد.

وی بیان داشت : کاردر کنار ایثارگران سازمان آتش نشانی توفیق والایی است که خداوند به شما عرضه داشت تا در کنار دیگر  فرشتگان نجات درنجات همنوعان خود تلاش داشته باشید .

وی تصریح کرد: حضور به موقع در صحنه حوادث از اهمیت بسیاری برخوردار است و هر اندازه آتش‌نشانان آماده‌تر بوده و از تجهیزات کافی برخوردار باشند و در اسرع وقت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به محل حادثه برسانند، می‌توانند در سرنوشت یک فرد مؤثر باشند بنابراین سرعت عمل آنها بسیار حیاتی است.

وی درپایان اظهارداشت : آتش نشانان سربازان گمنامی هستند که با تمام وجود خطرات را به جان می خرند و در مواجهه با حوادث پیشتاز هستند

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0