مدیرجهادکشاورزی شهرستان آمل :171میلیارد ریال تسهیلات کشاورزی در آمل پرداخت شد
26 شهریور 1392 ، دیدگاه 0
مدیرجهادکشاورزی شهرستان آمل :171میلیارد ریال تسهیلات کشاورزی در آمل پرداخت شد

سیدمرتضی امینی با پرداخت تسهیلات بیش از 171 میلیارد ریالی از محل صندوق توسعه بخش کشاورزی به متقاضیان این بخش در شهرستان در شش ماهه نخست امسال زمینه اشتغال 543 نفر فراهم شد گفت: از میزان تسهیلات صندوق توسعه بخش کشاورزی به متقاضیان این بخش در شهرستان آمل، بیشترین میزان تسهیلات پرداختی به بهره برداران دام با 32 میلیارد و 107 میلیون ریال و بخش طیور با 27 ملیارد و 700 میلیون ریال بوده است.

وی افزود: همچنین بهره برداران ایجاد وتوسعه بخش گلخانه های زینتی ، دامپزشکی، صنایع تبدیلی، اصلاح و احیای باغات ، مکانیزاسیون، زراعت ، شیلات در رده های دیگر دریافت کنندگان تسهیلات صندوق توسعه بخش کشاورزی در این شهرستان بودند.

مدیرجهادکشاورزی آمل ابرازامیدواری کرد: با پرداخت بقیه تسهیلات در حال پرداخت به متقاضیان  این اجرای طرح تا پایان امسال، زمینه اشتغال 113 نفر دیگر نیز فراهم شود.

امینی با اشاره به اینکه پارسال نیز بیش از 123ميليارد ريال اعتبار مصوب شده بخش توسعه کشاورزی درقالب 200طرح وبا اشتغال زایی 414نفر دراین شهرستان اجرا شد، اضافه کرد:  شهرستان آمل توانسته در این خصوص همه اعتبارها را جذب و بهترین عملکرد را در استان داشته است.

وی یادآورشد: تسهیلات صندوق توسعه کشاورزی برای اجرای طرح هایی در راستاي اصلاح باغات ،گلخانه ها،مکانيزاسيون ،توليدات دامي، پرورش ماهي وصنايع تبدیلی بخش کشاورزی وتوسعه این بخش ها در شهرستان آمل به متقاضیان واجد شرایط اختصاص داده خواهد شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0