ریيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي آمل خبرداد : ساخت سه کتابخانه عمومي ديگر در توابع شهرستان آمل
21 شهریور 1392 ، دیدگاه 0
ریيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي آمل خبرداد : ساخت سه کتابخانه عمومي ديگر در توابع شهرستان آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :محمد محمدي رييس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي و دبير انجمن کتابخانه هاي عمومي شهرستان آمل با اشاره به اینکه کلنگ سه کتابخانه عمومي ديگر در شهرستان آمل در هفته دولت زده شدگفت :به همت برخي از خيرين بزرگوار و با توجه به درخواست علاقمندان و فرهنگ دوستان به امرکتاب و کتابخواني و توسعه مراکز فرهنگي پس از برگزاري جلسات متعدد انجمن کتابخانه هاي عمومي در فرمانداري و بحث و بررسي درين خصوص با اعضاء انجمن و بخشداران زمينه ساخت سه کتابخانه در روستاي آهنگرکلا از بخش دابوشت ، منطقه کلاکسر از بخش مرکزي و روستاي اميري از بخش لاريجان مهيا و کلنگ شروع کار با ياري حق تعالي و با حضور فرماندار ، مسئولين و اهالي منطقه زده شد .

محمدي خاطر نشان کرد : براي ساخت هر کتابخانه مبلغ هشتصد ميليون ريال ( معادل هشتاد ميليون تومان )از حساب انجمن کتابخانه هاي عمومي شهرستان اختصاص و مصوب گرديده است .

دبير انجمن کتابخانه هاي عمومي شهرستان در پايان افزود : اين سه کتابخانه انشاء ا... در آينده اي نزديک تقريبي 16 هزار نفر جمعيت شهرستان و توابع را براي امر کتاب و کتابخواني تحت پوشش و انتخاب منطقه و روستاها براي تاسيس کتابخانه از سوي فرمانداري با مشورت بخشداريها صورت پذيرفته است

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0